دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹

راه‌اندازی سامانه هوشمند ورود وخروج کالا درگمرک امیرآباد

مهم‌ترین نقش این سامانه در توزین کالا است که با دقت، عمل کرده و موجب جلوگیری از خروج بیشتر کالاهای وزنی از گمرک می‌شود که پیامد آن اجتناب از تخلف گمرکی و افزایش قابل توجه درآمد حاصله است.

تجهیز گمرک‌های کشور به سامانه هوشمند

نصب سامانه هوشمند در گمرک های کشور آغاز شد.

رقم واردات با رشد منفی۷درصد،۶۲میلیارد دلار است

براساس آمار ارائه شده از سوی گمرک میزان صادرات کشور با رشد قابل توجه در حال حاضر به ۵. ۴۳ میلیارد دلار رسیده است.

پروژه ضدفساد دانشجویی به گمرک بازرگان رسید

در جدیدترین مراحل بزرگ‌ترین پروژه دانشجویی ضدفساد در کشور به دست نخبگان بسیجی پژوهشکده سامانه‌های هوشمند کاربردی دانشگاه تهران، سامانه‌های هوشمند در گمرک بازرگان راه‌اندازی شد و هم‌چنین نسخه جدید این سامانه در گمرک بوشهر به اجرا گذاشته شد.

مرحله دیگری از بزرگ‌ترین پروژه دانشجویی ضدفساد در کشور

به همت دانشجویان بسیجی پژوهشکده سامانه‌های هوشمند کاربردی دانشگاه تهران و با همکاری گمرک جمهوری اسلامی ایران، با استقرار سامانه هوشمند ورود و خروج کالا در بندر امام خمینی (ره)، بندر خرمشهر و گمرک بازرگان، این گمرکات نیز به جمع گمرکات هوشمند کشور پیوستند.

سامانه هوشمند حواله بارگیری الکترونیک در بوشهر کلید خورد

با برگزاری جلسه توجیهی با حضور نمایندگان شرکت های حمل و نقل در محل اداره حمل و نقل و پایانه های استان بوشهر سامانه هوشمند حواله بارگیری الکترونیک در استان بوشهر آغاز به کار کرد.

سامانه‌های هوشمند در ترانزیت داخلی کالا نیز به کار گرفته می‌شود

سامانه‌های هوشمندی که چندی است به دست دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران در گمرکات کشور به کار گرفته شده است و نتایج متعددی در نظم تبادلات گمرکی و جلوگیری از قاچاق کالا داشته است در ترانزیت داخلی کالا نیز به کار خواهد رفت.

نقش سامانه‌های هوشمند در کاهش قاچاق در گمرکات کشور

رئیس کل گمرک ایران با اشاره به این که رودررویی مؤدی و ممیز در هر سازمانی من‌جمله گمرک بستری برای فساد است، از پروژه‌ی استفاده از سیستم‌های هوشمند در گمرکات کشور به عنوان راه حل در دست انجام نام برد که توسط گروهی از دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های تهران پی‌گیری می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.