یک فیلم توقیفی دیگر پرونده نمایش گرفت

«زادبوم» فیلم دیگری است که خبر رفع توقیفش پس از سال ها به گوش می رسد. «زادبوم» در سال 87 در جشنواره فیلم فجر توقیف شده بود، فیلمی که گروهی آن را پرهزینه ترین فیلم جشنواره فیلم فجر در سال 87 میدانستند

دربند، در بند سکانس پایانی

دربند فهرست درهم تنیده‌ای از مشکلات اجتماعی است که خود به خود ذهن مخاطب را خسته می‌کند. باز نمی‌شود از مخاطبی که تلخی‌های مکرری را پشت سر هم دیده و چندین بار هم غافلگیر شده انتظار داشت که قدرت قضاوت و تحلیل کافی برای پایان فیلم داشته باشد. پایان سردرگم دربند از این بابت اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که بدانیم فیلمنامه دربند اتفاقا یکی از نقاط قوت آن است.

پاسخ ده‌نمکی به اظهارات مادر پگاه آهنگرانی

مسعود ده نمکی به اظهار نظر منیژه حکمت تهیه‌کننده سینما مبنی بر نقش وی در مسایل قضایی که برای دخترش پگاه آهنگرانی پیش آمده است، پاسخ داد.

جزئیات بازداشت بازیگر زن سینما

یک منبع آگاه آخرین جزئیات از پرونده پ.الف بازیگر زن سینمای ایران را تشریح کرد.

بازیگر زن سینما بازداشت شد

پ. الف بازیگر زن سینما شب گذشته بازداشت شد.

روحانی: مردم به حاکمیت و نظام اعتماد دارند

رئیس جمهور منتخب با بیان اینکه رقابت‌های انتخابات ریاست‌جمهوری پایان یافت اما زندگی همیشه جاری است، گفت: ایران همیشه پاینده است و خانواده‌های ایرانی شور و نشاط مستمر می‌خواهند، ضمن آنکه انرژی جوانان پایان‌‌ناپذیر خواهد بود. ما باید به همدیگر قول دهیم روحیه، نشاط و فداکاری را برای همیشه حفظ کنیم.

به جز لیلا حاتمی،کدام صفحه فیس بوک واقعی نیست؟

انتظار می رود بازیگران اعلام کنند که کدام یک از ایشان در فیس بوک، اکانت واقعی دارند و کدامیک اصولاً در این شبکه اجتماعی و دیگر شبکه های اجتماعی به هیچ عنوان حضور ندارند و صفحات ایجاد شده متعلق به ایشان نیست. بی شک چنین فضای پرابهامی می تواند منجر به سواستفاده هایی از گروهی از مردم علاقمند به چهره ها توسط اشخاص ایجادکننده صفحات نیز شود و برخی وارد دیالوگ و بیان مطالب خصوصی شان به صاحبین این پیج ها شوند و در نهایت دریابند که با شخص غیرواقعی هم کلام شده اند.

خودتان را معلم اجتماع می‌دانید؟ و روشنفکر!؟

طرف خجالت نمی‌کشد! قرار شده تو فقط یک دو خط چند تا اسم را بخوانی و خدا را شکر که توان و مقدورات تو بیشتر از این نیست،-ضرب المثلی هم هست که نمی نویسمش- آن وقت جنابعالی کی هستی که اسم فیلم را حذف می کنی؟ خب بنده خدا لااقل به اکبر عبدی احترام بگذار! بازیگری که واقعا حقش بود سیمرغ بگیرد، و به خاطر همین فضای منحوس نگرفت!

مستند ده‌نمکی‌ها ۱۵ هزار دلار به بی‌بی‌سی فروخته شد

هنوز خود پگاه آهنگرانی درباره‌ی دلیل بازداشت یکی دو هفته‌ای‌اش اظهار نظر نکرده است اما شنیده‌ها حاکیست که علت دستگیری وی به خاطر قرارداد دوم وی با این رسانه‌ی ضدانقلاب برای ساخت مستند دیگری بوده است که با دستگیری وی این موضوع منتفی شده است.