دست نوشته هایی که شهدا را بدرقه کردند

در میان شور و حال معنوی مردم شرکت کننده در مراسم تشییع شهدای گمنام، دست نوشته ها و پلاکاردهایی که توسط آنها حمل می شد حاوی نکات جالب و در برخی موارد قابل تاملی بود؛ دست نوشته هایی که با تاسی به ۱۷۵ غواص شهید و فضای فعلی کشور و مذاکرات هسته ای رنگ و بوی خاصی گرفته بود.

پیام روحانی به یادواره میرزا کوچک خان جنگلی

یکی از این ستارگان درخشان «کوچک خان» بود، نمادی از خیل شخصیت‌های اسطوره‌ای که برای دفاع از کیان کشور دست به اسلحه برد، او درس دین آموخته بود و تا پیش از آن که سرمای جنگل جانش را بستاند، سوختن سینه همراهانش با گلوله دشمن داخلی و خارجی را به چشم دیده بود، اما سینه‌اش…

احمدی‌نژاد به فرانسیس اول تبریک گفت

انتصاب شایسته جناب‌عالی را به عنوان رهبر کاتولیک‌های جهان، صمیمانه تبریک و تهنیت می‌گویم.

پیام حاج سعید قاسمی به طلبه سیرجانی

سعید قاسمی در پاسخ به پیام‌ طلبه‌سیرجانی از زندان خطاب به بچه‌های حزب‌اللهی به وی پاسخ گفت.

پیام «طلبه سیرجانی» برای حزب‌اللهی‌ها

محبین اهل بیت، حاج‌منصور ارضی، حاج‌سعید حدادیان، حاج‌‌محمود کریمی، حاج‌مهدی سلحشور، حاج‌سعید قاسمی، حاج‌آقا آقاتهرانی، حاج‌آقا میرباقری، حاج‌‌علیرضا پناهیان، سیاسیون، اصحاب رسانه، عدالتخواهان، بسیجیان، دانشگاهیان و با بصیرت‌ها، فقط یادتان باشد ما را تنها گذاشتید

۳پیام ایران به آمریکا در سخنان نصرالله

یک پایگاه صهیونیستی در گزارشی با اشاره به سخنان اخیر دبیرکل حزب الله لبنان، اعلام کرد: سخنرانی سید حسن نصرالله شامل سه پیام مهم ایران به آمریکا و اسرائیل بود.

پیام پوتین به اجلاس تهران چه بود؟

روسیه بطور پیگیرانه سیاست خارجی متوازنی را اجراء کرده و تلاش می‌کند فضای واحد امنیتی را بدون خطوط تقسیم کننده ایجاد کند. آماده گسترش روزافزون تعامل با جنبش عدم تعهد در جهت صلح و شکوفائی و منافع تمامی بشریت هستیم.

پیام تبریک سیدمهدی شجاعی برای خلق قیدار

رمان قیدار از حیث زبان، اثری محکم و استوار است. آن دست و پنجه‌ای که نویسنده در آثار پیشین با اسب سرکش زبان، نرم کرده، ‌در قیدار از آن مرکبی رام و راهوار ساخته، آنچنان که در مسیرهای سنگلاخ و گردنه‌های هولناک، ‌با‌‌ همان آرامش و طمانینه راه می‌سپرد که در بستر نرم و هموار.

انتخابات مصر و پیام‌هایی که گفته نشد

این انتخابات پیام‌های روشن به همگان داشت. پیام هایی که برای همه کشورهای در حال گذار و کشورهایی که به نوعی انتخابات در آنها برگزار می‌شود به خصوص کشورهایی که انقلابی هستند و به تازگی از یوغ استبداد نجات یافته‌اند، مهم است.

تجلی نفاق حقیقی در رفتار و عمل دولت آمریکا!

حالا بد نیست ملت ایران بدانند که رئیس جمهور آمریکا پیام داده که ما مدافع ملت ایرانیم. اوباما گفته است مردمی که در میدان آزادی جمع شدند شبیه مردم مصر در میدان تحریر هستند. بله مردمی که در میدان آزادی هر سال ۲۲ بهمن جمع می شوند شبیه آنها هستند چون شعار مرگ بر آمریکا سر می دهند.