دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

ماجرای معراج پیامبر و دیدن قصری از یاقوت سرخ

رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هنگامي كه (در شب معراج) مرا به آسمان بردند، وارد بهشت شدم و در آن قصري از ياقوت سرخ ديدم …جبرییل گفت: اين براي كسي است كه سخن نيكو بگويد و روزه دائمي بگيرد و غذا بدهد و در شب در حالی كه مردم خوابند، به مناجات بپردازد.

چاپ دوم «کتاب مقدس» محمدرضا زائری

کتاب «کتاب مقدس» حجت‌الاسلام محمدرضا زائری با موضوع تجلی دلبستگی شاعران و نویسندگان مسیحی به قرآن کریم و رسول گرامی اسلام(ص) به چاپ دوم رسید.

توهینی دیگر به ساحت پیامبر اعظم (ص)

جمعی از فعالان ضد اسلامی اروپا از جمله «لارس هگارد» کاریکاتوریست دانمارکی، اقدام به ساخت انیمیشنی موهن به ساحت پیامبر اکرم با نام «عایشه و محمد» کرده‌اند که همزمان با روز استقلال آمریکا در آمریکا و برخی کشورهای اروپایی به نمایش درآمد.

سه ویژگی مؤمن حقیقی در کلام امام رضا(ع)

نزدیک‌ترین حالتی که بنده نسبت به خداوند دارد حالتی است که در سجده است

داستان کلید کعبه چیست؟ + عکس

زمانی‌که «سلطان یاووز سلیم»، مصر را به امپراتوری خود افزود و سعی کرد تا امپراتوری خود بر جهان اسلام را گسترش دهد، فرمانروایان مکه و مدینه نیز برای خوشایند «سلطان سلیم» کلید کعبه را برای او فرستادند و از آن پس سلطان‌های عثمانی خود را خدمتگزاران کعبه می‌نامیدند و این مسئله را جزء افتخارات خود می‌دانستند.

چرا در بین پیامبران زن وجود ندارد؟!

نبوت و رسالت امر اجرايي است، اين‌كه ‏زني پيامبر نشده است براي اين است كه زن بايد با همه افراد جامعه تماس بگيرد، در ‏جنگ و صلح فرماندهي جنگ را به عهده بگيرد. اين كار اجرايي براي زنان دشوار است…

ماجرای تخریب گنبد پیامبر

با آغاز طرح توسعه مسجدالنبی از سوم مهرماه امسال، قرار است این مسجد تغییرات فراوانی کند. تغییراتی که قرار است گنجایش این مسجد را برای پذیرایی همزمان از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار نمازگزار افزایش دهد.

آیا پیامبری از جنس جن داریم؟

خداوند متعال در آیات قرآن می‌فرماید: ای گروه انس و جن! آیا رسولانی از شما به سوی شما نفرستادم تا آیات الهی را برای شما بازگو کند؟ حال این سؤال مطرح می‌شودکه کدامیک از پیامبران بر اجنه نیز رسالت داشته است؟

مسلمانان در گلوگاه نبرد حق و باطل

بررسی دقیق واکنش ها نسبت به توهین به پیامبر مکرم اسلام(ص)، نشان از تفاوت دیدگاهها بر اثر نگاههای متفاوت به جهان هستی دارد که واکنش های متفاوتی را نیز به وجود آورده است.

شعر:اگر چه ما همه در حسرت مزار توایم/کنار حضرت معصومه در کنار توایم

اگر چه ما همه در حسرت مزار توایم
کنار حضرت معصومه در کنار توایم

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.