مهم ترین نکات روانشناسی در نوشتن پیامک تبلیغاتی کدام‌اند؟

از پیامک‌های تبلیغاتی برای جذب مشتریان جدید، نگه‌داشتن مشتریان فعلی، افزایش فروش، اطلاع‌رسانی و … استفاده می‌شود. اگر کسب‌وکاری دارید، شاید شما هم بخواهید از این روش استفاده کنید اما با تکنیک‌های آن آشنا نیستید!

درآمد عمومی دولت در قبض‌های موبایل

در هفته‌های گذشته در شبکه‌های اجتماعی تلفن همراه پیام‌های متعددی منتشر شده و در قالب آنها مشترکان نسبت به افزوده شدن گزینه‌ای جدید در قبوض تلفن همراه که از آن با عنوان «درآمد عمومی دولت» یاد شده اظهار تعجب کردند.

مخترع پیامک درگذشت

مخترع ابزار کاربردی پیامک (SMS) در ۶۳ سالگی درگذشت.

بررسی پیام‌های ایرانیان در شبکه‌های موبایلی

نیمی از محتوای پیام‌هایی که از طریق شبکه‌های اجتماعی موبایلی رد و بدل می‌شود لطیفه است و 12 درصد آن را پیام‌های نامناسب تشکیل می‌دهند.

پاسخ بانک ملي درخصوص کسر ۵ هزار تومان

پس از کسر ۵۰۰۰۰ ريال تحت عنوان آبونمان ساپتا از حساب برخي از مشتريان دريافت کننده سرويس پيامکي بانک ملي، اين بانک توضيحاتي داده است.

مجوز ارشاد برای پیامک‌های تبلیغی الزامی شد

آیین نامه ساماندهی و نظارت بر خدمات پیامکی شبکه های ارتباطی بهمن ماه سال ۹۳ در جلسه شورای عالی فضای مجازی به تصویب رسید تا با وجود توسعه و پیشرفت فناوری‌ها در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات و گسترش استفاده از این ابزار ارتباطی در تمام سطوح جامعه، این خدمات شکل قانونی به خود گیرد.

ارسال پیامک با مضمون کسر خلافی کذب است

سرپرست مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور گفت: ارسال پیامک از سامانه پیامکی 30005151 مبنی بر ارسال کد VIN جهت کسر خلافی صورت وضعیت تخلف رانندگی شهروندان از سوی پلیس راهور صورت نگرفته و کذب است.

سامانه پیامکی 110110 افتتاح شد

لحظاتی پیش با حضور سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ سامانه پیامکی 110110 افتتاح شد.

حذف تخفیف پیامک انبوه همراه اول

همراه اول تخفیف ۲۰ تا ۲۵ درصدی نرخ پیامک انبوه را برای شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پیامکی انبوه و تعاملی حذف کرده و از اول دی‌ماه تعرفه را طبق قیمت پایه مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات (۸۹ ریال فارسی و ۲۲۲ ریال انگلیسی) محاسبه می‌کند.

پیامک و چت ادبیات فارسی را نابود می‌کند

کارگردان و بازیگران سریال «کیفر» در نشستی که برگزار شد از در معرض خطر بودن ادبیات فارسی با فراگیر شدن پیامک و چت و وایبر و … سخن گفتند و همچنین به ساخت و پخش سریال‌های مناسبتی که دیگر به مناسبت فصول هم رسیده‌اند، اشاره‌ای داشتند.