هرگز انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های خود راه نداد

این عالم مجاهد و پارسا، همه جا و همه وقت در موضع یک عالم دینی و یک سیاستمدار صادق و یک انقلابی صریح ظاهر شد و هرگز ملاحظات شخصی و انگیزه‌های جناحی و قبیله‌ئی را به حیطه‌ی فعالیت‌های گسترده و اثرگذار خود راه نداد.

پیام تسلیت رهبر انقلاب به سردار سلیمانی

سردار سرلشكر قاسم سلیمانی درگذشت مادر گرامیتان را به شما و دیگر بازماندگان آن مرحومه تسلیت میگویم. زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی به اسلام و مسلمین، بیشك ذخیره‌ی ارزشمندی است در دیوان عدل الهی، برای مادری كه چنین فرزندی را در دامان خود تربیت كرده است. رحمت و مغفرت الهی را برای آن مرحومه از خداوند متعال مسألت میكنم.

تجلیل رهبر معظم انقلاب از تقوا و اخلاص آیت‌الله طاهری خرّم‌آبادی

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در پیامی‏ با تسلیت درگذشت عالم مجاهد آیت‌الله حاج سیّدحسن طاهری خرّم‌آبادی‏، تأکید کردند: تقوا و اخلاص همراه با هوشمندی و متانت، از شاخصه‌های برجسته این روحانی مجاهد و مبارز بود.

پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آیت‌الله طاهری

از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه و علو مقام برای آن مرحوم و فرزند شهیدش مسألت مینمایم.

پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آیت‌الله زنجانی

رحلت عالم جلیل‌القدر مرحوم آیة‌الله آقای حاج‌آقا عزالدین حسینی زنجانی رضوان الله تعالی علیه را به عموم ارادتمندان ایشان در مشهد و زنجان و به علمای اعلام و حوزه‌های علمیه و بطور ویژه به آقازادگان محترم و بیت مكرّم ایشان تسلیت میگویم.

پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آیت‌الله رضوانی

درگذشت فقیه بزرگوار آیت‌الله آقای حاج شیخ غلامرضا رضوانی رحمة‌الله‌علیه را به بازماندگان محترم و به همه‌ی ارادتمندان و شاگردان ایشان تسلیت میگویم.

تسلیت رهبری به آیت‌الله جوادی آملی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در پیامی درگذشت همشیره‌ی مكرمه‌ی آیت‌الله جوادی آملی را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت رهبر انقلاب در پی درگذشت حجت‌الاسلام عمید زنجانی

ایشان از دانشوران موفق و پرتلاشی بودند كه تألیفات و افاضات باارزش و عالمانه‌ئی از خود باقی گذاشته و منشأ خدمات فكری در دانشگاه و در میان نخبگان و عموم مردم بوده‌اند.

ابلاغ پیام رهبر انقلاب به خانواده موسوی

رهبر انقلاب در سال‌های گذشته نیز با حضور در منزل مرحوم میراسماعیل موسوی با وی دیدار کرده بودند. همچنین سابقه‌ آشنایی ایشان، به رابطه‌ فامیلی مرحوم حاج میراسماعیل موسوی با مرحوم آیت‌الله سیدجواد خامنه‌ای ـ پدر رهبر انقلاب ـ برمی‌گردد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.