زبان تهدید علیه ملت ایران به زبان تکریم تبدیل شده است

هدف ما در سال جدید، رونق پایدار، افزایش صادرات غیرنفتی و ایجاد فرصت‌های جدید برای اشتغال بویژه برای جوانان عزیز، تحصیلکردگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌هاست و در این زمینه با کمک شما مردم در سال جدید، قدم‌های نویی را برخواهیم داشت، صادرات غیرنفتی را افزایش خواهیم داد و زمینه اشتغال را فراهم خواهیم کرد.

سال ۹۴؛ سال «دولت، ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی»

در سال ۹۴ آرزوهای بزرگی برای ملّت عزیزمان داریم که همه‌ی این آرزوها هم دست‌یافتنی است. آرزوهای بزرگ ما برای ملّت در این سال، پیشرفت اقتصادی است؛ اقتدار و عزّت منطقه‌ای و بین‌المللی است؛ جهشهای علمی به معنای واقعی است؛ عدالت قضائی و اقتصادی است؛ و ایمان و معنویّت است

احمدی نژاد: «مي آيد بهار» كه؛ زنده است يار، كه؛ «زنده باد بهار»

بار ديگر فرا رسيدن نوروز دل انگيز باستاني را تبريك عرض مي كنم. پاسداشت آئين الهي – انساني نوروز، فرياد «زنده باد زندگيِ» ملت هايي است كه در پرتو معرفت ايراني، حقيت توحيد الهي و مهر محمدي(ص) را جستجو مي كنند. لحظه تحويل سال، لحظه تجديد ميثاق با تك سوار عشق و حقيقي ترين بهار هستي، موعود امم و منجي بشر است. غريو بلندي كه زمين و زمان از زمزمه انسان پژواك مي دهند كه «مي آيد بهار» كه؛ زنده است يار، كه؛ «زنده باد بهار»

آقای اوباما! پیام نوروزی امسال شما چیست؟

اوباما خوب می‌داند که نه پیشنهاد ظاهری مذاکره و نه اعمال رویکرد تحریم علیه ایران، خط مشی تهران در زمینه سیاست خارجی را تغییر نخواهد داد. بر همین اساس، دولت دوم خود را نیز با سیاست دیپلماسی رسانه‌ای بسته است؛ یعنی در رسانه‌ها از تلاش برای مذاکره با تهران و حل مشکلات میان دو کشور سخن می‌گوید اما در میدان عمل، اقدام به افزودن تحریم‌ها – هر چند بی‌فایده – علیه مردم ایران می‌کند.

پيام نوروزى به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۰؛ «سال جهاد اقتصادی»

آنچه كه در عرصه‌ی مجموعه‌ی مسائل كشور انسان مشاهده میكند، كه در سال 90 باید ما آن را وجهه‌ی همت خودمان قرار بدهیم، این است كه از جمله‌ی اساسی‌ترین كارهای دشمنان ملت ما و كشور ما در مقابله‌ی با كشور ما، مسائل اقتصادی است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.