شاهکارهای همکاران فراری خاتمی

اخیرا هم از کانال دوستان مستقر در آمریکا به رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد دادیم در پوشش پیام تبریک عید نوروز به فارسی زبانان منطقه بعضی از خواسته ها و اهداف ما را بیان کند و در همانجا گفته ایم که رعایت حقوق بشر در ایران،آزادی زندانیان سیاسی،رفع حصر سران جنبش سبز،کنار گذاشتن برنامه هسته ای و بجای آن پرداختن به مشکلات اقتصادی مردم را مطرح نماید.

آقای اوباما! پیام نوروزی امسال شما چیست؟

اوباما خوب می‌داند که نه پیشنهاد ظاهری مذاکره و نه اعمال رویکرد تحریم علیه ایران، خط مشی تهران در زمینه سیاست خارجی را تغییر نخواهد داد. بر همین اساس، دولت دوم خود را نیز با سیاست دیپلماسی رسانه‌ای بسته است؛ یعنی در رسانه‌ها از تلاش برای مذاکره با تهران و حل مشکلات میان دو کشور سخن می‌گوید اما در میدان عمل، اقدام به افزودن تحریم‌ها – هر چند بی‌فایده – علیه مردم ایران می‌کند.

سیری در پیام‌های باراک اوباما به مردم ایران / پیام به مناسبت آغاز ایام البیض!

مردم شریف و خداجوی ایران سال نو را با پیام نوروزی باراک حسین اوباما (مشهور به حاج‌حسین کنیایی) آغاز کردند. اوباما در پیام نوروزی خود همه‌کار کرد. به مردم ایران حال داد، به حکومت ایران فحش داد. از کودکان و روزنامه‌نگاران ایرانی حمایت کرد و حتی شعر خواند! آگاهان پیش‌بینی می‌کنند این می‌تواند تازه اول داستان باشد. این آگاهان بر این باورند که طی روزهای آتی سال جدید، پیام‌های دیگری نیز از اوباما خطاب به مردم ایران منتشر خواهد شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.