کلید اصلی پیروزی‌های آینده اصول‌گرایان در تهران چیست؟

از نقاط قوت کار اصول‌گرایان در انتخابات هفت اسفند این بود که یک سازمان ائتلاف، کم و بیش در سراسر کشور توانست کار خود را نسبتاً خوب انجام دهد. برداشت من این است که این ائتلاف می‌تواند مبنایی برای شکل‌گیری «مجلس جامع اصول‌گرایی» باشد.

ایران، آمریکا را زمین زد

تیم ملی كشتی آزاد ایران در نخستین دیدار خود در چارچوب رقابتهای حفظ كشتی در المپیك با عنوان نبرد روی ریل،‌ بامداد پنجشنبه به وقت تهران در نیویورک به مصاف تیم آمریکا رفت و با نتیجه 6 بر یک و با اقتدار میزبان خود را شکست داد.

ایران، آمریکا را به زانو درآورد

تیم ملی کشتی آزاد ایران با پیروزی بر آمریکا به فینال جام جهانی رسید.

اظهارات ضدایرانی نتانیاهو به محض پیروزی

نتایج انتخابات سرزمین های اشغالی حکایت از پیروزی ضعیف نتانیاهو دارد.

«هوگو چاوز» پیروز شد

شورای ملی انتخابات ونزوئلا ساعاتی پس از پایان رای گیری از پیروزی «هوگو چاوز» در انتخابات ریاست جمهوری این کشور خبر داد.

وزيردفاع سوريه: درجنگ جهانی پیروز می‌شویم

وزیر دفاع سوریه با تاکید بر اینکه کشورش به زودی در «جنگ شبه جهانی» که وارد آن شده، پیروز خواهد شد خاطرنشان کرد، زمان پیروزی نزدیک است.

نوشاد عالمیان؛ افتخار ایرانی المپیک لندن

نوشاد عالمیان توانست مهم‌ترین پیروزی تاریخ پینگ‌پنگ ایران را رقم بزند. حالا نوشاد عالمیان با راهیابی به جمع ۳۲ پینگ‌پنگ‌باز بر‌تر دنیا یک افتخار بزرگ را به‌دست آورده است.

حزب اولاند پیروز شد

حزب سوسیالیست به رهبری فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه، توانست اکثریت مطلق کرسی های پارلمان این کشور را به خود اختصاص دهد.

درخواست لغو بازی پرسپوليس و الاتحاد از سوی ستاد پاسداشت شهدای اسلام

ستاد پاسداشت شهداي نهضت جهاني اسلام با صدور بيانيه‌اي خواستار لغو بازي فوتبال ميان دو تيم پرسپوليس ايران و الاتحاد عربستان به دليل جنايات متعدد آل سعود، هم‌پيماني او با امريكا و رژيم صهيونيستي و نيز اظهارات خصمانه آنها عليه جمهوري اسلامي ايران شد.

پیشنهاد جوانان ایرانی: حمایت از مردم مظلوم منطقه در استادیوم آزادی

این افراد قصد دارند برای نشان دادن حمایت خود از مردم مظلوم بحرین، لیبی، یمن و دیگر مناطقی که اخیرا در آن‌ها اعتراضاتی علیه حاکمان مستند شکل گرفته است، با در دست داشتن پرچم این کشورها در روز بازی میان دو تیم ایرانی و عربستانی در ورزشگاه آزادی تهران حاضر شوند تا بدین وسیله پیام خود را به مردم عربستان و تمامی افرادی که آن بازی را تماشا می‌کنند برسانند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.