۱۵ سابقه نقض پیمان آشکار توسط آمریکا

بی‌اعتمادی شدید ملت ایران به آمریکا که در طول چهار دهه بعد از انقلاب در مقاطع و موارد مختلف نمود داشته است، محصول عملکرد دولت آمریکا در نقض وعده‌ها و تعهدات خویش است.

گذر از رنج‌ها، گذری بر خرده روایت‌های مردمی

«گذر از رنج‌ها» سریالی قصه‌گو است که با استفاده از خرده‌ روایت‌های مردمی و عادی داستانش را پیش می‌برد، روایت‌هایی که هرچند سخت، اما بازگو شدن آن‌ها برای مردم شیرین است.

ساخت نماد میدان انقلاب

شهردار منطقه ۶ از آغاز ساخت نماد میدان انقلاب خبر داد و گفت: امیدواریم تا ۲۲ بهمن بهره‌برداری از این نماد آغاز شود.

تسخیر لانه جاسوسی به روایت شیخ الاسلام

داستان تسخیر لانه جاسوسی به روایت حسین شیخ الاسلام این هفته موضوع اصلی برنامه شاهد عینی خواهد بود.

وقتی نفت آتش انقلاب را شعله‌ور کرد

۲۹ مهر ۱۳۵۷، یک ماه پس از اعتصاب در پالایشگاه مهم و حیاتی آبادان و همچنین گسترش این اعتصاب‌ها در نقاط مختلف صنعت نفت، اعتصاب سراسری کارگران و کارکنان صنعت نفت ایران آغاز شد.

از نگهبانی رجایی تا خودروی۳۰ هزار تومانی آقا

یادم هست وقتی آقا به اتفاق بعضی اعضاء دفتر ماشین را دیدند، خاطرات گذشته در ذهن‌شان مرور شد. بعد هم کمی با آن سواری کردند. بعد ماشین را به توقفگاه بیت بردیم و الان آنجاست. مسئولین موزه عبرت هم خیلی تلاش کردند ماشین را بگیرند و بگذارند مردم از آن بازدید کنند، ولی آقایان با این کار موافقت نکردند.

خاطرات آیت‌الله خامنه‌ای از روزهای پیروزی انقلاب

من نزدیک نرفتم چون دیدم شلوغ است دور و ور ایشان و رفتنِ من هم به این شلوغی کمک خواهد کرد. عین این احساس را من توی فرودگاه هم داشتم. توی فرودگاه همه می‌رفتند طرف امام من هم خیلی دلم می‌خواست بروم، اما خودم را مانع شدم، بعضی دیگر هم مانع می‌شدم که بروند طرف امام که ایشان را خسته نکنند.

نمایش «بیداری» با محوریت پیروزی انقلاب

فیلم سینمایی «بیداری» با محوریت وقایع پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع سیدالشهدا(ع) اکران می‌شود.

مديريت استراتژيك امام و رهبری در گسترش موج اسلام‌خواهي در جهان

استراتژي صدور انقلاب يعني حمله به مواضع آفندي نظام سلطه كه عليه انقلاب اسلامي در حال جريان بود. گرچه در يك نگاهي كلي‌تر، صدور انقلاب در حقيقت همان وقوع انقلاب بود. وقوع انقلاب خود عامل صدور انقلاب بود. موضوعي كه بعدها رهبر انقلاب در سخناني به آن اشاره كردند: «ما انقلاب را امروز نمى‌خواهيم صادر كنيم. انقلاب، يك‌بار صادر مى‌شود؛ و شد…

گزارش متفاوت از راهپیمایی ۲۲ بهمن

سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هر ساله در روز ۲۲ بهمن گرامی داشته می شود و از پس آن نیز گزارش‌هایی تقریبا یکنواخت از سراسر ایران منتشر می‌شود. اما در این میان کمتر توجه به جمعیت‌ها و روستاهای کوچک می‌شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.