ارائه ۱۲خدمت جدید در دفاتر پیشخوان قضایی

رئیس مرکز آمار و انفورماتیک قوه قضاییه از ارائه ۱۲ خدمت قضایی جدید در دفاتر پیشخوان قوه قضاییه از امروز خبر داد.

«زندگی٬ عشق و تقوا» در همشری آیه

ویژه‌‌نامه نوروزی همشهری آیه با مطالب متنوعی در حوزه سبک زندگی دینی در 116 صفحه منتشر شد.گفت‌وگوی ویژه این شماره آیه که تصویر جلد مجله را هم به خود اختصاص داده، با استاد شیخ حسین انصاریان انجام شده.

ویژه‌نامه جشنواره عمار «راه» منتشر شد

شماره جدید نشریه راه، ویژه‌نامه جشنواره عمار، که در ۳۰۰ صفحه به بررسی جشنواره عمار و آثار ارائه شده در سه دوره‌ی آن می‌پردازد منتشر شد.

همشهری آیه میهمان علامه جوادی آملی

اگر شارع در برابر نماز و روزه پاداش می‌دهد و از انسان راضی می‌شود، در برابر ایجاد فضای کاری و تولید نیز از او راضی خواهد شد. به‌عبارت دیگر همان‌طوری که در برابر نماز و روزه به انسان بهشت می‌دهند، در برابر ایجاد کار نیز رضایت خداوندی فراهم می‌شود و جزای بهشت داده می‌شود

المپیک سیاسی ایران در دیپلماتیک همشهری

در پرونده ویژه جنبش عدم تعهد ضمن نگاهی به چگونگی و علل شکل‌گیری این جنبش، بنیانگذاران، اعضا و ماهیت سیاسی و جغرافیای آنها، ارکان اصلی جنبش، مروری بر 15 اجلاس پیشین سران جنبش، چگونگی و اهمیت برگزاری شانزدهیمن اجلاس سران در ایران و نقش و جایگاه جنبش در نظام جدید جهانی و فرصت های جنبش عدم تعهد برای دیپلماسی ایرانی آورده شده است.

نمایشگاه قرآن یا تفرجگاه معنوی در «خیمه»

گزارشی از بیستمین نمایشگاه قرآن با عنوان نمایشگاه قرآن یا تفرجگاه معنوی؟ مرید نیمه راه، جواب حاج ایرج را چطور بدهم، بعضی‎ها غلط ترجمه می‎کنند از موضوعاتی است که در این بخش دیده می شوند.

بررسی اجلاس عدم تعهد در شماره جدید پنجره

سرویس «سیاست» پنجره در آستانه برگزاری نشست کشورهای جنبش عدم تعهد به سراغ «رامین مهمانپرست» سخنگوی وزارت امور خارجه رفته است که در ابتدا درباره اتفاقات مختلف نشست و حواشی آن بحث شده است و در ادامه چند سؤال درباره چالش‎‎های سیاست خارجی ایران در چند سال گذشته، بحران سوریه و روابط ایران و مصرسوالاتی را مطرح کرده است.

سال‌ها تنهاییِ گلاب‌دره‌ای در پنجره

بعد از 73 سال زندگی پرفراز و نشیب، حالا به جلال پیوسته است. پنجره صد و چهل و ششم کوشیده است به قدر بضاعت، تصویری واقعی از زندگی و آثار سید محمود قادری گلاب‎دره‎ای پیش روی خوانندگان قرار دهد؛ به دور از شایعاتی که پیرامون زندگی چنین شخصیت‎‎هایی همواره شنیده شده و شنیده می‎شود.

نحوه‌ی تأسیس هالیوود در «سينمارسانه»

در این شماره از سینمارسانه در بخش سینمای ایران نقدهای مفصلی پیرامون فیلم «شور و شیرین» با تیتر «قهرمان خوب، قهرمان زنده است»، فیلم «راه بهشت» با تیتر «خدا پدر مصطفی عقاد را رحمت کند» وخوابم می آد با تیتر«دغدغه های وارداتی؛ دردهای پوشالی» به چشم می‌خورد.

بررسی مصونیت قضایی نمایندگان در پنجره

پنجره این بار با پرونده «تحقق عدالت اجتماعی با مصونیت پارلماني» به سراغ حدود و ثغور مصونیت نمایندگان مجلس رفته است و گفت و گوهایی با علی مطهری درباره مصونیت ‎قضایی نمایندگان خانه ملّت، دکتر محمد دهقان درباره وضعیت اجرای اصل مصونیت نمایندگان و دکترعباسعلی کدخدایی درباره نظر شورای نگهبان در این مورد انجام داده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.