گزینه خروج از ان پی تی روی میز ایران است

فردو براي مصون نگه داشتن تجهيزات هسته اي از خطر بمباران هوايي جنگنده هاي رژيم صهيونيستي يا موشكهاي اين رژيم است و هيچ عاقلي ثروتش را در معرض هدف دشمن قرار نمي دهد.

تایید سخنان احمدی‌نژاد از سوی 95درصد کاربران سی.ان.ان

هند ان.پی.تی را امضا نکرده، سلاح هسته‌ای تولید کرده و آن را آزمایش کرده است، با این حال آمریکا توافقنامه‌ای را با هند امضا کرده بود که در پیشبرد اهداف هسته‌ای هند به او کمک کرد. این کارشناس خاطرنشان کرد: از یک طرف هیچ کس نتوانسته در خصوص ساخت سلاح هسته‌ای از ایران مدرکی را ارائه کند و سعی می‌کنند برای او مشکل ایجاد کنند، از طرف دیگر کشوری که سلاح هسته‌ای را ساخته و آزمایش کرده، روابط بسیار خوبی را آمریکا دارد.

وقتي احمدی‌نژاد در نيويورك برای دولت امريكا دردسرساز می‌شود

كنفرانس بازنگري پيمان منع اشاعه سلاح هاي هسته اي(NPT) در شرايطي برگزار مي شود كه ايران عالي ترين مقام اجرايي خود را به نيويورك اعزام كرده است؛ مساله اي كه باعث واكنش شديد مقام هاي آمريكايي شد و ۱۴ سناتور جمهوری خواه به سرپرستی سناتور جان کورنین از دولت اوباما خواستند براي رئيس جمهور ايران رواديد صادر نكند

سفراحمدی‌نژاد به نيويورک حاکی از توجه جدی ايران به خلع سلاح اتمی است

ماده 6 ان.پي.تي مي گويد که بايد مسابقه تسليحاتي براي فتح جهان متوقف شود و پيمان هاي خلع سلاح توسط دارندگان سلاح هاي اتمي، امضا گردد. همچنين ماده 4، انتقال تکنولوژي صلح آميز هسته اي را وظيفه اي براي دارندگان اين تکنولوژي مي داند و اجازه نمي دهد تفسيري از اين معاهده ارايه شود که مانع دسترسي ساير کشورها به آن شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.