فیس‌بوک چقدر از «چالش آب‌یخ» به جیب زد؟

فیس‌بوک مدعی است سال 2014 توانسته مبلغ 227 میلیارد دلار به ارزش اقتصادی جهان افزوده است.

حمله به‌غزه در لیست مهم‌ترین‌حوادث 2014

وب‌سایت «ویکی پدیا» در ویدئویی از مهم‌ترین حوادث سال 2014، جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه را در آن جای داده است.

یک چالش جدید به‌جای سطل یخ

«ناراندا مودی» نخست وزیر هندوستان پنج شنبه گذشته 2 اکتبر (10 مهر) همزمان با تولد 145 سالگی « مهاتما گاندی» رهبری آزادی خواه این کشور چالش جدیدی را به راه انداخت. چالشی که قرار است هندوستان را تمیز کند!

آغاز «چالش ده‌کتاب» پس از «چالش سطل‌یخ»

بنا بر ‌قواعد «چالش ده کتاب / ۱۰ Books Challenge» که احتمالاً در روزهای آینده پررنگ‌تر و فراگیر‌تر خواهد شد، هر شخص ۱۰ عنوان کتاب که بر او تاثیرگذار بوده معرفی می‌کند و سپس یک، دو و یا سه تن را به چالش می‌کشد تا لیست ۱۰ عنوان کتابشان را معرفی کنند و بدین شکل این چالش گسترش می‌یابد.

واکنش آبفای تهران به چالش «سطل آب یخ»

آبفای استان تهران در اطلاعیه‌ای از شهروندان درخواست کرد در جریان فعالیت‌های خیریه و انسان‌ دوستانه‌ ای مانند کارزار چالش سطل آب یخ برای حمایت از بیماران ای. ال. اس، دغدغه کم‌آبی را مدنظر قرار دهند.

کاریکاتور چالش سطل آب یخ در کشور

مدتی است چالشی تحت عنوان چالش آب یخ در کشور به بهانه حمایت از بیماران آمیوتروفیک (ALS) شکل گرفته است که اعتراضاتی را حتی از سوی هنرمندان معروف در پی داشته است.

علی ضیاء:برای کودکان غزه خاک بر سر می‌ریزم

سیدعلی ضیاء ضمن تغییر موضع خود درباره حضور در چالش آب یخ، اعلام کرد: برای همدردی با کودکان غزه که میانه خون و درد و آتش زندگی می‌کنند، همه کار می‌کنم.

فیلم: چالش سطل آب‌ یخ در غزه

این روزها که کمپین چالش سطل یخ برای کمک به بیماران صعب‌العلاج تقریبا ذهن تمام دنیا را به خود مشغول کرده، یک خبرنگار حاضر در غزه دست به یک کار ابتکاری زده است تا مردم دنیا را از عمق فاجعه انسانی در غزه با خبر کند