یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

اوباما مدل آمريكايی استالين است

اگر کسی آمریکا را به پرسش بگیرد، منجر به حمله عصبی می‌شود و متهم به ضد آمریکایی یا «نفرت از آمریکا». جالب اینجاست که این مفاهیم در جوامع دمکراتیک وجود ندارد، فقط در جوامع تمامیت خواه هستند که وجود دارند چون در آنجا‌ها مفروض و بدیهی پنداشته می‌شوند.

نه رامنی را دوست دارم و نه اوباما را

نوآم چامسکی نظریه‌پرداز آمریکایی با اعلام اینکه هیچ کدام از دو نامزد انتخابات آمریکا مطلوب و مناسب نیستند گفت: در این میان اوباما را بر رامنی ترجیح می‌دهم.

چامسكي: ايران خطر هسته‌ای نيست

انديشمند و پژوهشگر سرشناس آمريكايي با انتقاد از سياست هاي دولت امريكا در تعامل با موضوع هسته اي ايران، اظهار داشت: ايران به هيچ وجه خطر هسته اي به شمار نمي آيد؛ بلكه امريكا و رژيم صهيونيستي تهديد واقعي براي جهان هستند.

چامسکی با هنیه دیدار کرد

«نوام چامسکی» اندیشمند آمریکایی که به غزه سفر کرده است با نخست‌وزیر دولت منتخب فلسطین دیدار و مسائل مهم را بررسی کرد.

چامسکی: هيمنه آمريكادرحال ازبين رفتن است

نوام چامسکی با تاکید بر اینکه آمریکا در ۱۰ سال گذشته با مشکلات بزرگی در رهبری خود مواجه بوده، معتقد است که هیمنه آمریکا به شدت در حال فروپاشی است.

چامسکی: توهین به پیامبر اسلام بیان تنفر است نه آزادی بیان

دیدگاه آمریکا این است که ساخت چنین فیلمی قانونی است هر چند غیر اخلاقی باشد. در واقع ساخت چنین فیلمی در آمریکا نشان آزادی بیان نیست بلکه بیان تنفر و نوعی بیان تهاجمی است.

اقدامات آمریکا مصداق بارز تروریسم بین‌المللی

یک نویسنده و تحلیلگر آمریکایی معتقد است از نظر دولتمردان آمریکا اگر کسی غیر از آمریکایی‌ها اقدامی انجام دهند، اسمش “تروریسم” است اما اگر عین همان عمل را آمریکایی‌ها مرتکب شوند، مصداق “مبارزه با تروریسم” است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.