آماده‌باش ۲۵۰ نیروی اورژانس در تهران

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از آماده‌باش ۲۵۰ نیروی اورژانس و استقرار آنها در ۱۰۰ نقطه تهران خبر داد و گفت: آمبولانس‌های ما در ۱۰۰ نقطه تهران آماده خدمت‌رسانی هستند.

پلیس چهارشنبه آخر سال کنار شهروندان است

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: به شهروندان قول می دهیم که در شب چهارشنبه آخر سال و ایام نوروز، هوشیارانه در کنار شما باشیم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک و از ظهور و بروز هر نوع کنش ناایمن جلوگیری نماییم.

اسلام و سنت‌های ایرانی گفتاری از استاد حسن رحیم‌پور

در ایّام چهارشنبه سوری و عید نوروز هر از گاهی، مسئله نسبت «مسلمانی» و «ایرانی بودن»، به‌میان می‌آید به همین مناسبت گفتاری از استاد حسن رحیم‌پور ازغدی که به مقولاتی از این قبیل در عرصه ملیّت و اسلامیّت پرداخته است تقدیم می‌گردد.

هاشمی: توصیه‌های ما دیگر هیچ تاثیری ندارد

ما با اینکه به سنت خیلی علاقه‌مندیم ولی راستش را بخواهید زندگی آپارتمانی این فرصت را از بچه‌هایمان گرفته است و باید آنها را به خارج از شهر بُرد. ولی من در گذشته و الان چنین فرصتی ندارم که این کار را برای آنان انجام دهم ولی در دوران خودم خاطرات خیلی خوشی (از چهارشنبه سوری) دارم

آزادی فائزه، خبرنگاران و برخورد با اخلالگران

دادستان تهران درباره زمان آزادی فائزه هاشمی، برخورد با اخلالگران چهارشنبه آخر سال، سرنوشت رسیدگی به پرونده فاضل لاریجانی و زمین‌های تحت تصرف محمد جواد لاریجانی توضیحاتی ارائه کرد.

چهارشنبه انتظار یا چهارشنبه سوری؟

بنابراین پیشنهاد می‌شود چهارشنبه آخر سال از سوی رسانه ملی به جای «چهارشنبه سوری» به عنوان «چهارشنبه انتظار» نامیده شود. و در آخرین شب چهارشنبه سال تمامی اهالی این مرز و بوم به دعوت رسانه ملی دست به دعا جهت ظهور آخرین منجی در آستانه سال جدید بردارند. باشد که به دعای خالصانه این جماعت ایمانی امسال آخرین سال غیبت این نورانی ترین خورشید عالم تاب باشد.»