راه حل قطعی چهارشنبه سوری/ دوران طلوع آفتاب تابان و ظهور داعش!

نگاه تهدیدمحور به همه چیز و همه کس باعث می‌شود ما نتوانیم مدیریت صحیح داشته باشیم. تا وقتی که رسانه های ما تلاش دارند، مردم را در خانه نگه دارند، یا جوانان را انواع و اقسام عکس های خونی! بترسانند، راه به جایی نخواهیم برد

تلفات و حوادث شب چهارشنبه آخر سال

، آخرین اخبار از شب چهارشنبه آخر سال به نقل از مسئولان حوزه‌های انتظامی، امدادی و درمانی کشور به شرح زیر است:

پلیس چهارشنبه آخر سال کنار شهروندان است

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به چهارشنبه آخر سال گفت: به شهروندان قول می دهیم که در شب چهارشنبه آخر سال و ایام نوروز، هوشیارانه در کنار شما باشیم تا از وقوع هر نوع حادثه دردناک و از ظهور و بروز هر نوع کنش ناایمن جلوگیری نماییم.

برپایی تجمع در چهارشنبه آخرسال ممنوع

رییس پلیس پیشگیری ناجا با بیان اینکه برپایی تجمع برای برگزاری آیین چهارشنبه سوری ممنوع بوده و اجازه این کار داده نمی‌شود، گفت:‌ با توجه به نزدیک‌شدن به چهارشنبه آخرسال برنامه‌های خاصی برای پیشگیری از ورود مواد محترقه خطرناک در دستور کار داریم.

اسلام و سنت‌های ایرانی گفتاری از استاد حسن رحیم‌پور

در ایّام چهارشنبه سوری و عید نوروز هر از گاهی، مسئله نسبت «مسلمانی» و «ایرانی بودن»، به‌میان می‌آید به همین مناسبت گفتاری از استاد حسن رحیم‌پور ازغدی که به مقولاتی از این قبیل در عرصه ملیّت و اسلامیّت پرداخته است تقدیم می‌گردد.

هاشمی: توصیه‌های ما دیگر هیچ تاثیری ندارد

ما با اینکه به سنت خیلی علاقه‌مندیم ولی راستش را بخواهید زندگی آپارتمانی این فرصت را از بچه‌هایمان گرفته است و باید آنها را به خارج از شهر بُرد. ولی من در گذشته و الان چنین فرصتی ندارم که این کار را برای آنان انجام دهم ولی در دوران خودم خاطرات خیلی خوشی (از چهارشنبه سوری) دارم

چهارشنبه سوری ایرانی با ترقه‌های چینی

چهارشنبه سوری یک سنت قدیمی ایرانی است سنتی که این سنت در ایام کهن در آستانه سال نو باعث افزایش شادی و نشاط مردم می‌شده ولی امروزه اجرای این سنت به مراسمی با صداهای مهیب و اخبار و حوادث ناگوار تبدیل شده است.

پاسخ احمدی‌مقدم به پیشنهاد برگزاری چهارشنبه سوری

فرمانده ناجا با بیان اینکه برگزاری مراسم چهارشنبه آخرسال در پارک‌ها مناسب نیست، گفت: چهارشنبه آخرسال امسال قطعا بهتر از سال قبل خواهد بود.

اخرین اخبار
پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.