دمای 17 استان زیر صفر می‌رود

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن تشریح آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت هوای کشور در سه روز آینده از بارش باران در بخش‌هایی از غرب کشور ، سواحل دریای خزر، دامنه‌های جنوبی البرز و به تدریج در شمال شرق کشور خبر داد.

گردهمایی اقوام ایرانی در سوگواره عاشورایی

«سوگواره عاشورایی اقوام ایرانی» با اجرای مراسم سوگواری استان‌های چهارمحال و بختیاری، بوشهر، کرمانشاه، تهران و فارس، افتتاح شد.

انتقاد رویش‌نیوز از فرافکنی‌‌های نماینده شهرکرد

مسئله آب جز با دید ملی و نگاه کارشناسانه‌ي صحیح قابل حل نیست. مسئوليت شما ملي است چرا استاني نگاه مي كنيد؟ شما بايد به فكر مردم شهر اصفهان و اهواز و شهركرد و كرج و كرمان و خلاصه همه جاي ايران باشيد چرا كه مردم شريف شهركرد شما را به مجلس شوراي اسلامي ايران فرستاده اند و نه به شوراي شهر شهركرد!

عکس: لباس جدید محافظان روحانی

دکتر حسن روحانی امروز ششمین سفر استانی خود را به چهارمحال بختیاری آغاز کرد. در این سفر نیز تیم حفاظت لباس‌های هماهنگ و مشابه یکدیگر به تن داشتند.

چهارمحال مقصد ششمین‌سفر استانی‌روحانی

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور به همراه برخی از اعضای هیئت دولت در قالب ششمین سفر استانی دولت یازدهم به استان چهار محال بختیاری سفر می‌کند.

500 شهر کشور دچار تنش آبی است

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: به دلیل تداوم خشکسالی 500 شهر در کشور دچار تنش آبی است.

معضل کمبود آب ملی است نه قومی و استانی

منابع آبي يك سرمايه براي استان هاست تا صنايع خود را شكوفا سازند و آب شرب مردم را تأمين كنند و زيبايي شهر را ارتقا بخشند، پس اين سرمايه ارزش زيادي براي مردم و مسئوليتن هر استاني دارد، اما ارزش اين اين سرمايه در برابر اتحاد و همدلي مردم استان هاي مجاور بسيار ناچيز است و اين واقعيتي است كه همه بايد به آن علم داشته باشيم.

عکس: هاشمی رفسنجانی در حال عبور از موانع

دیدار رئیس جمهور وقت از روستاهای چهارمحال و بختیاری- سال ۱۳۶۹

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.