غرب به‌دنبال از بین‌بردن امواج‌اسلام‌انقلابی است

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه سبک زندگی اسلامی یکی از موضوعات بسیار مهم است که باید به آن پرداخته شود تصریح کرد: در این مسیر باید قداست غرب از بین برود و اگر ظواهر غرب از میان برداشته شود خود به خود این نظام شیطانی فرو می ریزد.

«عظیما» با ۲ انیمیشن در جشنواره عمار

فرهاد عظیما کارگردان انیمیشن موفق «نبرد خلیج فارس» با اشاره به حضور در چهارمین جشنواره عمار با دو انیمیشن گفت: کسانی که در فرانسه انیمیشن «نبرد خلیج فارس» را دیده بودند تعجب کردند که چنین انیمیشن باکیفیتی در ایران تولید شده است.

فیلم انتخاباتی سعید جلیلی به جشنواره عمار رفت

یکی از اعضای مرکز مستندسازی «آرمان مدیا» از نمایش مستند انتخاباتی سعید جلیلی نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری همراه با پنج فیلم دیگر از تولیدات این مرکز در چهارمین جشنواره فیلم عمار خبر داد.

کارگردان «تنهای تنها…» در جشنواره عمار

احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم «تنهای تنهای تنها» از حضور در چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار با فیلم «همسنگار» درباره جنگ تحمیلی خبر داد.

جشنواره عمار مکمل بقيه جشنواره‌ها است

«جشنواره عمار» در واقع استفاده از پتانسیل افرادی است که برای حفظ و صیانت افق انقلاب اسلامی گام برمی‌دارند و مهم‌ترین تفاوت جشنواره امسال با سال‌های قبل کیفیت آثار است حتی آثاری که جذاب نیستند، کیفیت قابل توجهی دارند.

برگزاری نخستین بخش بین‌الملل جشنواره عمار

مسئول دبیرخانه جشنواره مردمی فیلم عمار از برگزاری نخستین بخش بین‌الملل این جشنواره خبر داد و گفت: تاکنون بیش از ۵۰۰ فیلم از ۵۹ کشور در این بخش از جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند.

اقبال عماریون به نقد درون‌گفتاری

دبیر اجرایی چهارمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» با اشاره به استقبال مردم از بخش «فیلم ما» از رویکرد فیلمسازان به نقد درون‌گفتمانی در فیلم‌های رسیده به این دوره از جشنواره خبر داد.

نقش مردم در «عمار» پررنگ‌تر شد

دبیر اجرایی چهارمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار تاکید کرد که یکی از رویکردهای این جشنواره حضور پررنگ مردم در آن و همچنین فرصت نمایش فیلم‌ها در هیات‌ها و مساجد است.

اولین اکران «داوطلبین عزیز» در جشنواره عمار

یادگاری، کارگردان مستند «داوطلبین عزیز» از پایان تدوین این فیلم تا انتهای آبان و اکران آن در جشنواره مردمی فیلم عمار خبر داد.

«فرشتگان قصاب» به عمار می‌آیند

کارگردان «فرشتگان قصاب» از حضور این فیلم و دو مستند دیگرش در جشنواره عمار خبر داد و گفت: فرشتگان قصاب از سوی گروهی از سرخ‌پوستان کانادا که اسم جمعیت‌شان (MUSQUEAM PEOPLE) است جایزه گرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.