چه خبر از این روزهای جشنواره عمار؟

اکران های مردمی جشنواره عمار در ایام نوروز تعطیل نشد و در گوشه و کنار کشور ادامه پیدا کرد. اکران فیلم ها در کاروانهای راهیان نور یکی از اصلی ترین اکرانهای نوروزی جشنواره عمار بوده است. در صحن زیارت سلطان امیر احمد کاشان نیز طی ایام نوروز بعد از نماز مغرب و عشا فیلمهای جشنواره برای مسافران نوروزی اکران شد

جشنواره عمار: پدیده، اتفاق یا بدعت!؟

قدرت عمار در فکر و تولید افرادش است نه در بازی رسانه‌ای و تبلیغات و های‌وهوی. داشتن ایده‌های ناب، پرداخت مناسب سوژه‌ها، فراگرفتن تکنیک و بکاربستن آن در حد اعلا، فراهم‌آوردن امکان تماشا برای همه مردم ایران، چیزی‌های‌‌ست که مزیت جشنواره عمار است.

فیلم: گفتگو با حامد زمانی و محمدمهدی سیار

پنجمین برنامه فانوس راه با حضور محمدمهدی سیار (شاعر) و حامد زمانی (خواننده) درباره نماهنگ «گزینه های روی میز» در پایان برگزاری جشنواره عمار از شبکه دوم سیما پخش شده است.

عمار، جایی که در آن احساس غربت نمی کنی

اهدای جوایز با ریتم به شدت کُندی همچنان ادامه دارد.البته تعداد بالای جوایز هم در پایین بودن سرعت بی تاثیر نیست.به خیلی ها جایزه می دهند.عده ای لوح افتخار می گیرند و عده ای دیگر “فانوسِ” جشنواره نصیبشان می شود.به گمانم قصد دارند همه را تشویق کنند.

لیورپول یک خط شکنی خوب درباره تجارت برده

کار دکتر اسفندیاری مثل کار پیشین با موضوعی بدیع و جسارت و خط شکنی و پرداخت خوب به همراه بود. خوب است اسفندیاری همپای بحث های نظری در مورد جهانی شدن و مطالعات فرهنگی باز به آفرینش کارهایی بدیع از این دست به ویژه نحوه اعمال سلطه جهان غرب و رشد ظالمانه سرمایه داری ادامه دهد

آغاز سری جدید «راز» با جشنواره عمار

رویکرد برنامه «راز» متمرکز بر موضوعات فرهنگی است که در این بین گاهی به مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نیز با نگاه فرهنگی پرداخته می‌شود.

متولي فرهنگ براي عمار مردمي وقت نداشت

نكته مهم درباره ميهمانان اختتاميه جشنواره مردمي فيلم عمار عدم حضور دكتر علي جنتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و ديگر مسئولان و مديران وزارتخانه متبوع وي در مردمي‌ترين جشنواره فيلم كشور بود كه اين عدم حضور سؤال اكثر حاضران در مراسم بود.

گزارش تصویری: اختتامیه جشنواره مردمی فیلم عمار

آیین اختتامیه چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار شب گذشته با حضور خانواده معظم شهدا و چهره‌های فرهنگی هنر کشور در سینما فلسطین تهران برگزار گردید.

ترانه «پایداری» جدیدترین اثر حامد زمانی +دانلود

پس از قطعه «گزینه‌های روی میز» حامد زمانی جدیدترین ترانه خود به نام «پایداری» را شب گذشته در اختتامیه جهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار رونمایی و آین قطعه را به خانواده شهید مصطفی احمدی‌روشن هدیه کرد.

خاطره آیت الله جنتی از فیلم مخملباف

آیت الله جنتی دبیر شورای نگهبان در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره فیلم عمار برای دقایقی سخنرانی کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.