کسانی که غربی‌ها برایشان کف می‌زنند

برخی از روشنفکری تنها ظاهر آن را می‎گیرند و خیال می‏کنند روشنفکر در هر حالی باید مخالفت کند. گاهی ممکن است مخالفت از روی خودباختگی و تقلید و از سر تأمین منافع و یا حتی خود فروختگی و وطن فروشی باشد.

سیاه‌نمایی، ژست روشنفکران شده است

یک استاد گروه فلسفه دانشگاه تبریز با اشاره به اینکه ندیدن مشکلات و سیاه نمایی‌ها هر دو مذموم هستند، گفت: گاهی کارگردانی با هنجارشکنی موافق میل دشمن عمل کرده و فیلم او صرف نظر از اینکه مایه علمی و فکری داشته باشد یا نه مورد اقبال قرار گرفته و بزرگنمایی شده است.

نادر ابراهیمی: روشنفكرها مضحك‌اند، حرف‌هايشان از خودشان مضحك‌تر!

می‌‏گویند «اگر شما فقط داستان می‏نوشتید…» این حکایت را سالیان سال است که‏ شبه روشنفکران مملکت ما ساخته ‏اند – نه به این دلیل‏ که دل‏شان به حال من یا هنر میهنم می‏ سوزد… صمیمانه و بی ‏ریا مایلند از ایشان و روش زندگی‏شان و تک‏ حرفه‏ای بودن‏شان تقلید کنم و به راه راست هدایت شوم. گوش‏تان را بر این حرف‌‏ها ببندید! خودشان‏ مضحک‏ اند، حرف‏‌های‏شان از خودشان مضحک‏‌تر!

تلخی‌های یک «قهوه تلخ»

قصد شعار دادن نداریم، ولی آیا همه اقشار جامعه امکان خریداری این سریال را دارند؟ تکلیف لبخند قشر محرومی که با دیدن این قبیل برنامه ها، حداقل لبخندی داشت و حالا همان را هم ندارد چه می شود؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.