از مقاله‌های فمینیستی تا همصدایی با مادر ندا آقاسلطان

شهیندخت مولاوردی از جمله اعضای حزب منحله مشارکت است و از مدعیان تقلب در انتخابات ۸۸ بوده است و به گفته خود در صف اول صف‌آرایی‌های خیابانی و آشوب‌های پس از انتخابات قرار داشته است.

ظریفِ اسیر یا ظریفِ خط شکن؟

اگرچه او و شاید اکثریت نظاره گران بدانند که نظرات غیرکارشناسی و بعضا احساسی کاربران، تاثیر چندانی در تصمیمات وزارت خارجه ی جمهوری اسلامی ندارد، اما همین یک کار باعث میشود که گارد بسیاری از افراد بیگانه با حکومت، در برابر مواضع اصولی جمهوری اسلامی باز شود و بسیاری از موضوعات بدیهی را راحت تر بپذیرند

واکنش فرمانده ناجا به فیس‌بوک دولتی‌ها

فرمانده ناجا در مورد عضویت برخی وزرا در شبکه‌اجتماعی فیس‌بوک و انتشار برخی اخبار مبنی بر رفع‌فیلتر این شبکه گفت: باید منتظر جلسه شورای عالی فضای مجازی در دولت جدید باشیم.

تشکیل «کمیته‌ فیس‌بوک» در ریاست‌جمهوری

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کمیته‌ای در ریاست جمهوری درباره فیس‌بوک تشکیل شده است.

راه‌اندازی فیس‌بوک دولت تدبیر و امید

بیژن نامدارزنگنه در معرفی این صفحه نوشته است: «این صفحه مرجع رسمی برای دسترسی به برگه‌های رسمی وزیران دولت تدبیر و امید است.» منظور زنگنه از برگه، برگردان عبارت پیج و فن‌پیج به فارسی است.

بررسی فیسبوک وزرا در کارگروه تعیین‌مصادیق

دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه از بررسی محتوای صفحات وزرای دولت یازدهم در شبکه‌های اجتماعی نظیر فیس‌بوک در کارگروه خبر داد.

فیس بوک تدبیر و امید +کاریکاتور

این سایت ها و سایت های مشابه، اعضای آن را به عنوان عاملان جاسوسی تبدیل می کند که خود نیز از آن بی خبرند. حال چه از جنس دولت باشند، چه مردم!

روحانی وزرای دولت تدبیر و امید را منصوب کرد

رییس جمهوری اسلامی ایران در احکام جداگانه ای وزیران دولت تدبیر و امید را منصوب کرد.

قرائتی: دولت همه را «درو» نکند

این استاد اخلاق با بیان اینکه «امیدورایم مسئولان دولت یازدهم همه مدیران سابق را درو نکنند و مسئولان خوب را هم ببینند»، گفت: قرآن حتی درباره شراب می‌گوید، شراب در کنار ضرر‌هایش خوبی هم دارد. نباید طوری نگاه کنیم که هر کسی قبل از ما مسئول بوده جنایتکار است.

خانواده شهید محمدحسین فیض

روایتی از نقش محمدعلی نجفی در فتنه ۸۸: می‌خواستند تقصیر را به گردن رهبری بیندازند

آمده بودند تقصیر را بیندازند گردن رهبری! به کنایه می گفتند که ما تعجب می‌کنیم چرا «آقا» با این ها برخورد نمی‌کند! هم ایشان را مقصر می‌دانستند و هم دولت را. در اصل آمده بودند که این را بگویند. بعد می‌گفتند که این حوادث تقصیر ما نیست و ربطی به میر حسین موسوی هم ندارد!