ابراز خرسندی پاپ برای سفر به آمریکای لاتین

رهبر کاتولیک‌های جهان خرسندی خود را از سفرش به شماری از کشورهای آمریکای لاتین که از تاریخ پنجم تا سیزدهم ژوئیه ( 14 لغایت 22 تیرماه سال جاری) انجام می‌شود، ابراز داشت.

انتشار کتاب «عقائد الإمامیه» به زبان ایتالیائی

این نوشتار در راستای معرفی مکتب اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در محافل علمی ایتالیا با همکاری رایزنی فرهنگی ایران در رم و موسسه گفتمان شیعه و کاتولیک در شهر مقدس قم به زبان ایتالیائی ترجمه و توسط انتشارات عرفان به چاپ رسید.

پاپ بندیکت ۴۰۰ کشیش را خلع لباس کرده بود

پاپ فرانسیس که سال گذشته جانشین پاپ بندیکت شانزدهم شد، روز پنجشنبه (شانزدهم ژانویه) در مراسم موعظه ای، رسوایی جنسی پدران روحانی را “لکه ننگی بر دامن کلیسا” خواند.

اسپانیا؛ ملکه سقط جنین در اروپا

مخالفان سقط جنین، اسپانیا را «ملکه سقط جنین اروپا» می‌دانند چرا که مردم سراسر قاره اروپا می‌توانند به سادگی و در مراحل مختلف عمر جنین، به این کشور سفر کنند و از خدمات کلینیک‌های مربوط استفاده کنند.

پاپ «فرانسیس اول» رهبر کاتولیک ها شد

پاپ جدید که روی بالکن کلیسای سن‌پیتر ظاهر شد تا برای مردم حاضر در میدان مقابل این کلیسا سخنرانی کند، «جرج ماریو برگولیو» از آرژانتین است.

تحریم هالووین توسط جوانان کاتولیک ایتالیا

جوانان کاتولیک سی شهر در ایتالیا تصمیم گرفته‌اند در روز 31 اکتبر( نهم آبان) برخلاف برخی سنتهای غربی روز هالووین، تصاویر قدیسان کلیسای کاتولیک را از پنجره ها و بالکنهای خانه خود بیاویزند و روز همه قدیسین را که شب پس از آن برگزار می‌شود جشن بگیرند.

به اشغال فلسطین پایان دهید

اسقف های کاتولیک خاورمیانه از سازمان مل خواستند تا با اجرای قطعنامه های شورای امنیت به اشغال اراضی اعراب و فلسطینیان از سوی رژیم اسرائیل پایان دهد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.