دلایل نارضایتی میلیون‌ها مشترک اینترنت

سرعت پایین اینترنت در ایران موضوع تازه‌ای نیست اما همین مشکل مدت‌های مدیدی است که به اصطلاح کفر میلیون‌ها کاربر ایرانی را در سراسر کشور درآورده است.

توئیتری‌ها:‌ آقای نتانیاهو ما جین می‌پوشیم +سند

در پی این اظهارات، عده‌ای از کاربران ایرانی توییتر امروز از طریق هشتگ jeans# اعتراض خود را با گرفتن عکس‌هایی با شلوار جین و منشن کردن به حساب کاربری نتانیاهو در توییتر به وی اعلام کردند.

سود ۴۴۳ میلیارد تومانی گوگل از کاربران ایرانی

موتور جستجوپارسی جو در سال ۱۳۸۷ برای اولین بار و با اطلاعات بسیار کم آغاز به کار کرد. تیم ۱۲ نفره ای از مهندسین برق و کامپیوتر دانشگاه یزد با تلاش شبانه روزی به ساخت این موتور جستجو پرداختند .

ثبت ایمیل برای کاربران ایرانی مسدود شد

شرکت یاهو امکان ثبت ای‌میل را برای کاربران ایرانی مسدود کرد.

66% کاربران اینترنت از کیفیت خدمات ناراضی‌اند

بر اساس این بررسی ها بیش از 46 درصد کاربران اینترنت برای حل اختلاف به شرکت های ارائه دهنده خدمات مراجعه می‌کنند و حدود 27 درصد کاربران اهمیتی به اختلاف حساب های خود نمی دهند و در همین حدود نیز، با شرکتهای دیگر تماس می گیرند؛ نکته قابل توجه آن است که تنها یک درصد کاربران پیگیر اختلاف خود در مراجع قضایی هستند.

۹۰ درصد کاربران اینترنت حق رای دارند

97 درصد کاربران اینترنت کشور سنی بالاتر از 10 سال دارند که در این بین در حدود بیش از 90 درصد جامعه کاربران اینترنت واجد شرایط حق انتخاب و شرکت در انتخابات هستند. در این جامعه 46 میلیونی 40 درصد کاربران را جوانان تشکیل می دهند که به نوبه خود آینده سازان ایران اسلامی خواهند بود.

اینفوگرافیک: رواج فیلم‌های خصوصی در فضای مجازی

علی‌رغم گسترش روزافزون تکنولوژی و ارائه انواع فناوری‌های جدید در زمینه رایانه و نیز گوشی‌همراه؛ بسیاری از والدین از چگونگی روند ارائه این فناوری‌ها و نیز حتی اپلیکیشن‌های موجود بر روی گوشی کودکان و نوجوانان خود هیچ گونه آگاهی‌ای ندارند.

گزارش تابناک از آبروریزی ایرانی‌ها در فیس‌بوک

به تازگی رفتارهای نابهنجار بخشی از کاربران فارسی زبان در شبکه‌های اجتماعی مجازی به ویژه فیس‌بوک به سمت و سویی گرایش یافته که آبرو و شأن ایرانی در این محیط جهانی را نشانه گرفته و همین مسأله با نگرانی‌هایی جدی نزد مخاطبان ایرانی در شبکه‌های اجتماعی همراه شده است

اینفوگرافیک:چند درصد کاربران ایرانی از فیس‌بوک استفاده می‌کنند؟

بیش از نیمی از کاربران اینترنت در ایران از فیس‌بوک استفاده می‌کنند.58درصد افراد از فیس‌بوک، 37 درصد گوگل پلاس و 14 درصد از کلوب (شبکه اجتماعی داخلی در ایران) استفاده می کنند.

ایران؛ نهمین کشور استفاده کننده از «توییتر»

از لحاظ جغرافیای حضور کاربران در توییتر، کاربران ایالات متحده امریکا در صدر جدول با ۵۰.۹ درصد قرار دارند و در رده‌های بعدی بریتانیا با ۱۷.۰۹ درصد واسترالیا با ۴.۰۹ درصد قرار دارند. جالب توجه است که ایران در رده نهم پس از اندونزی با ۰.۸۸ درصد قرار دارد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.