۶میلیون نفر در ایران کاربر دایل‌آپ هستند

مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت، ضریب نفوذ کاربران اینترنت در ایران را ۷۳.۹۴ درصد اعلام کرد.

۵۲ درصد ایرانی‌ها رایانه شخصی دارند

براساس شاخص های دسترسی عام مردم به فناوری اطلاعات و ارتباطات که طبق نظام پایش شاخص های ICT سازمان فناوری اطلاعات ایران تا پایان سال ۹۳ برآورد شده است، ضریب نفوذ تلفن ثابت در ایران به ازای هر ۱۰۰ نفر جمعیت ۳۷.۶۶ درصد و ضریب نفوذ مشترکان تلفن همراه به ازای هر ۱۰۰ نفر ۹۲.۲ درصد است.

آخرین آمار کاربران اینترنت در ایران

براساس نشانگرهای فناوری اطلاعات و نیز با توجه به گزارش مرکز آمار ایران، هم اکنون ۲۵ میلیون و ۱۷ هزار و ۸۵۰ نفر کاربر اینترنت در ایران هستند. در این بررسی ها، کاربر اینترنت به فردی اطلاق می شود که در ۳ ماه گذشته از اینترنت استفاده کرده باشد.

اختلالات سرسام‌آور موبایل و اینترنت ادامه دارد

در ماههای اخیر کاربران اینترنت و موبایل با اختلالات بسیاری در دسترسی مواجه شده‌اند به طوریکه ترجیح می‎‌دهند به جای ارتقای تکنولوژی از نسل دوم به نسل سوم، همان سرویس‌های کم سرعت اما پایدار را داشته باشند.

لحن طلبکاری و درآمدزای همراه اول! +عکس

سه شنبه پیامکی از همراه اول به کاربران اینترنت این شبکه ارسال شد مبنی بر اینکه جهت دریافت تنظیمات جدید،مدل گوشی خود را به 8008 پیامک کنید.

کاربران اینترنت به سه میلیارد نفر رسید

سایت «اینترنت لایو استاتس» متخصص امور اینترنت، اعلام کرد که کاربران اینترنت نزدیک به ۳میلیارد نفر رسیده و تعداد سایت‌های اینترنتی در جهان نیز از یک میلیارد سایت گذشته و به طور مدام در حال افزایش است.

محدودیت دسترسی به یوتیوب در انگلستان

دسترسی راحت نوجوانان به یوتیوب و دیدن بدون محدودیت ویدئوهای موجود در آن همواره یکی از دغدغه های والدین در سراسر جهان است. با فراگیر شدن تکنولوژی و دسترسی آسان به تمام امکانات فضای مجازی این نگرانی روز به روز بیشتر هم می شود. به خصوص در نقاطی که اینترنت بدون هیچگونه فیلتر و محدودیتی در اختیار کودکان و نوجوانان قرار دارد.

منع ورود بازدید کننده از رژیم صهیونیستی

اگر شما بازدید کننده ی خارجی دارید می توانید دسترسی بازدیدکننده های صهیونیستی رو به قطع کنید همونطور که انها خیلی از سایت ها رو برای ما منع و تحریم کردند.

تاثیر مخرب فیسبوک بر اشتها!

متخصصان علوم پزشکی آمریکا معتقدند که تماشای عکس‌ها و تصاویر مواد خوراکی گوناگون در سایت‌های اجتماعی مانند فیسبوک و «پین‌ترست» می‌تواند بر اشتها تاثیر مخرب داشته باشد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.