امام جمعه زابل: وجود 6 هزار گورخواب در سیستان

امام جمعه زابل گفت: در تهران ۵۰ گورخواب تمرکز دولت را به این موضوع کشاند اما در سیستان ۶ هزار گور خواب و کارتن خواب هنوز چشمی را بینا و گوشی را شنوا نکرده و این بسیار عجیب است.

جشن عروسی میان کارتن‌خواب‌ها +عکس

درب مرکز باز شد. ماشين مدل بالايشان نگاهم راخيره کرد. عروس و داماد جوان دست در دست هم از ميان دالاني که زنان کارتن خواب بهبود يافته در مقابل درب براي عبورشان تشکيل داده بودند؛ درميان هلهله دست زدن ها و کل کشيدن هاي اين زنان با لبخندي گرم و البته اشک هاي عروس جوان، عبور کردند

جمع‌آوری کارتن‌خوابهای مبتلا به ایدز

رییس سازمان بهزیستی کشور از استقرار یکهزار تیم مشاوره در هزار محله آسیب خیز خبرداد و گفت: حدود هزار تیم مشاوره در هزار محله‌ای که نیازمند دریافت خدمات مشاوره در ابعاد مختلف آسیبهای اجتماعی هستند، فعالیت خود را آغاز کرده اند.

روایت یک شب زندگی با معتادان

یک شب زندگی با ظاهری همانند معتادان کارتن خواب در میدان شوش تهران هم نتوانست عمق فاجعه آسیب های اجتماعی در قلب پایتخت را نمایان کند.

فقیرترین عضو سنای آمریکا کیست؟

در زیرزمین سنای آمریکا، پیرمردی زندگی می کند که ۸ سال است از سناتورها، کارکنان و لابی ست ها در راهرو سنا، کافه و یا در ضیافت های مخصوص پذیرایی می کند. اما او یک بی خانمان کامل است.

احداث مددسرای اضطراری

با سرد شدن هوا مددسرای اضطراری در تهران احداث شد.

حفظ جان کارتن خوابها بر همگان واجب است

در فرضی که خوف تلف جان آنها وجود دارد،حفظ جان آنها بر همگان واجب است. در هر صورت فرقی بین افرادی که دارای مشکلاتی نظیر اعتیاد و آسیب های دیگر هستند و سایرین نیست.

اولین جشن ازدواج زوج کارتن‌خواب

اولین جشن ازدواج یک زوج کارتن‌خواب بهبود‌یافته، امشب در پارکینگ دریاچه شهدای خلیج فارس برگزار می‌شود.

دانشجویانی که کارتن‌خواب شدند

کارتن خواب‌ها روایت‌گر جریانی است کهپس از مرگ شماری از کارتن‌خواب‌ها در سرمای زمستان و بی‌توجهی نهادهای مسئول دانشجویان عدالتخوان را بر آن داشت تا مدتی کارتن خواب شدن را تجربه کنند بلکه سازمان‌های مذکور را ملزوم به انجام حرکتی در خور توجه در مسیر بهبود اوضاع کارتن‌ خواب‌ها کنند.

دانلود مستند: اینجا هر شب عده‌ای می میرند

این مستند به بررسی حرکت جنبش عدالتخواه دانشجویی در اعتراض به بی توجهی مسئولین به وضعیت کارتن‌خواب‌ها می‌پردازد که پنج شب به طول انجامید و در طی آن عدالتخواهان هر شب را مقابل یکی از نهاد‌های مسئول به صبح رساندند.