سایه استیضاح بر سر وزارت آموزش و پرورش

علی اصغر فانی در مدت حدود ۲۰ ماه تصدی وزارت آموزش و پرورش، دو کارت زرد را از مجلس دریافت نمود و سایه استیضاح نیز از همان ماه‌های نخست بر سر این وزارتخانه قرار داشت و نهایتاً طرح آن، از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول گردید. با این تفاسیر آیا فانی پس از این استیضاح، وزیر آموزش و پرورش خواهد ماند؟

کارت زرد دولت روحانی در تنظیم بازار عید

اگرچه مدت ها بود وزارت جهاد کشاورزی منتظر دریافت تمامی مسئولیتهای مرتبط با تنظیم بازار کشور بود، اما عید سال ۹۴ نشان داد که باید کار را به کاردان سپرد و اجازه داد همان سیستمی که سالها بازار شب عید را تنظیم کرده و شرایط را برای دسترسی راحت تر و ارزانتر مردم به کالاهای مورد نیازشان فراهم می کرده، کار تنظیم بازار ایام پرحساسیت سال از جمله شب عید را نیز انجام دهد.

جانبداری افراطی غرویان از دولت روحانی

غرویان که گویی از اتفاقات سیاسی چند سال گذشته بی خبر بوده و تنها با آمدن دولت جدید از اخبار سیاسی مطلع شده است رفتار مجلس با دولت پیشین را «سکوت و کوتاهی» توصیف نمود و در خصوص احضار وزرا به مجلس و دادن کارت زرد ادعا کرد که رفتار نمایندگی ناشی از غرائض سیاسی و نتیجه شکست در انتخابات است. وی توافقنامه ژنو را نیز «افتخارآمیز» توصیف نموده است.

مدعیان اعتدال تعادل خود را حفظ کنند

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: اعضای دولت نباید کم ظرفیت باشند و با سؤال نمایندگان از کوره در بروند سؤال از ابزارهای نظارتی مجلس است و دولتی که حرف از اعتدال می‌زند باید تعادل داشته باشد.

سومین کارت زرد مجلس به کابینه روحانی

نمایندگان مجلس بعد از استماع سؤال رسایی و پاسخ وزیر ارشاد، پاسخ علی جنتی به سؤالات نماینده مردم تهران را قانع کننده ندانستند.

نظر پلاسی زاکانی درباره استعفای وزیر افتصاد

هنگام خروج وزیر محترم، آقای جعفری بسمت او رفت تا با وی دست دهد ولی آقای وزیر دست ایشان را رد کرد و با بی اعتنایی از کنار او گذشت!