اطلاعیه جدید در مورد کارت سوخت / نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی اعلام شد+جدول

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در قالب اطلاعیه ای جدید، نحوه ثبت نام کارت سوخت المثنی را اعلام کرد.

پروژه میلیاردی به کما رفت!

در حالی که برای راه‌اندازی پروژه کارت سوخت، میلیاردها تومان هزینه‌ و ده‌ها مزایا متصور بوده و هست، اما به نظر می‌رسد تک‌نرخی شدن بنزین و به حاشیه رفتن این پروژه، این هزینه‌ و مزایا در حال هدر رفتن و رنگ باختن است.

پیگیری سرنوشت کارت سوخت در «ثریا»

بررسی مزایا، کارکردها و راهکارهای احیای کارت هوشمند سوخت در برنامه «ثریا» این هفته انجام می‌شود

جزئیات ابطال کارت بنزین خودروها

یک مقام مسئول در شرکت پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به ابطال بیش از ۶.۵ میلیون کارت بنزین خودروهای شخصی و موتورسیکلت‌ها، گفت: طرح ساماندهی کارت‌های بنزین براساس مصوبه دولت اجرا شده است.

سناریو‌های دولت برای افزایش قیمت بنزین

منابع رسمی نیز تاکنون هیچ گونه خبری مبنی بر تایید تک نرخی شدن قیمت سوخت را تایید نکرده اند اما شارژ نشدن کارتهای بنزین خودروهای سواری و دامنه دارشدن شایعات معطوف به تک نرخی شدن قیمت بنزین در خلا ساعات آتی در این خصوص به رسانه ها اطلاع رسانی کنند.

کارت‌های سوخت امشب شارژ می‌شود

در حالی اولین سهمیه بنزین 94 امشب در کارت‌های سوخت شارژ می‌شود که دولت هنوز برای تغییر قیمت یا سهمیه بنزین در سال آینده برنامه‌ای اعلام نکرده است.

جزئیات واریز سهمیه بنزین بهمن ماه

بیش از ۴۰۰ میلیون لیتر سهمیه بنزین ۴۰۰ تومانی ذخیره سازی شده در کارت‌های هوشمند سوخت تا ساعت ۲۴ امشب سه شنبه ۳۰ بهمن ماه می سوزد.

۳۵ توصیه مفید برای کاهش مصرف بنزین

اگر با سرعت ۹۰ کیلومتر در ساعت رانندگی کنید می‌توانید ۲۱ درصد بیشتر از زمانی پیش بروید که با سرعت ۱۱۰ کیلومتر در ساعت می‌رانید.

مصرف بنزین ایران دوباره اوج گرفت

همزمان با اوج گیری متوسط مصرف بنزین ایران با وجود اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها، ستاد سوخت برنامه های جدید ابطال سهمیه‌های ویژه بنزین 700 تومانی را اعلام کرد و به زودی سهمیه ویژه بنزین برخی از وانت بارها هم به طور کامل ابطال خواهد شد.

بیش از یك میلیون كارت سوخت ابطال می‌شود

برآورد شده که تا پایان سال 4 میلیون لیتر مصرف بنزین کاهش خواهد یافت و پیش بینی می‌شود با برنامه‌ها و مدیریت ستاد و حمل سوخت در 3 ماهه نخست سال 93، 10 میلیون از مصرف بنزین یارانه‌ای کاهش خواهد یافت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.