جعل کارت‌پایان‌خدمت الکترونیکی ممکن نیست

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: با الکترونیکی کردن کارت‌های پایان خدمت، امکان جعل آن‌ها غیرممکن خواهد بود.

سردار کمالی: این مسائل ربطی به بسیج دانشجویی ندارد

سردار موسی کمالی در رابطه با انتقاد بسیج دانشگاه امام صادق (ع) از صدور مجوز سربازان برای جام ملت های آسیا اظهار داشت:‌ «نمی دانم این مساله چه ربطی به بسیج دانشگاه امام صادق (ع) دارد که بخواهد اصلا در این باره اظهارنظر کند. اینها یکسری بحث های عامیانه است که برخی دائما آن را مطرح می کنند. فکر می کنم یکسری افراد عادت کرده اند درباره هر موضوعی که به آنها ارتباطی ندارد هم ورود کنند.»

فوتبالیست بودن یعنی مصونیت در برابر قانون!؟

ما به حکم عقل و عدالت و انصاف، هیچ قرابتی بین رفتار فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلح-حضرت­عالی- در پاسخ به درخواست عجیب وزیر ورزش و جوانان در صدور مجوز خروج برخی از این افراد، و عدالتی که در شأن گفتمان انقلاب اسلامی است نمی‌بینیم و به وظیفه مطالبه‌گری که از طرف رهبر انقلاب به همه‌ی دانشجویان سپرده شده است عمل کرده و خواستار پاسخ به این سوال هستیم که آیا واقعاً این رفتار مجوزی برای ارتکاب جرایمی از این دست از این پس نخواهد شد؟

هر چه جرم بزرگ‌تر، تخفیف در مجازات بزرگتر

خیلی‌ها مجوز بازی کردن فوتبالیست‌ها در لیگ بر‌تر، بدون آنکه به خدمت عمومی فراخوانده، دادگاهی شده و اضافه خدمت و تنبیهات دیگری از بابت جعل اسناد را متحمل شوند را چیزی در حد جایزه دادن به ایشان می‌دانند.

زمان اتمام اعتبار کارت‌های پایان خدمت قدیمی

کارت‌های پایان خدمت قدیمی تا پایان بهار امسال دارای اعتبار بوده و پس از آن از درجه اعتبار ساقط می‌شوند.

آخرین مهلت تعویض کارت پایان‌خدمت

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: شهروندان تا پایان سال برای تعویض کارت‌های پایان خدمت فرصت دارند.

کارت‌ پایان‌خدمت چه افرادی باید تعویض شود؟

جانشین رییس سازمان وظیفه‌عمومی ناجا ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند طرح تعویض کارت‌های معافیت و پایان خدمت قدیمی با کارت‌های هوشمند، گفت: تمامی افرادی که از اول فروردین‌ماه سال 60 به بعد کارت پایان‌خدمت یا معافیت خود را دریافت کرده‌اند، باید با مراجعه به دفاترپلیس +10 درخواست تعویض دهند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.