۵ نکته مهم برای خریداران خودرو

افراد بسیاری هستند که به دلایل متعدد، خودرو دست دوم می‌خرند اما برخی سهل‌انگاری‌ها در خرید وسیله نقلیه مرتکب می‌شوند که خریدشان را گران می‌کند و از ارزشش می‌کاهد. در ادامه، ۵ اشتباه آن‌ها را بخوانید تا با دانستن این نکات طلایی، به عاقبت آن‌ها گرفتار نشده باشید.

در اقتصادمقاومتی کارخانه‌ها باید 3 نوبت کارکنند

با اتکا به توانمندی‌ها، دانش، علم، ظرفیت‌ها و بینشی که در کشور وجود دارد باید از ظرفیت‌های موجود نهایت استفاده را بکنیم.

هر متر پارچه چینی بیکاری یک کارگر ایرانی

تمام صنایع این مملکت یک طرف و صنعت نساجی طرف دیگر، هم اشتغالزایی بسیار بالایی دارد و هم ما خودمان تخصصش را داریم و از همه بالاتر اینکه مواد اولیه این صنعت پنبه است و پلی‌استر که پتروشیمی هم می‌تواند پلی‌استر موردنیاز را تامین کند.

دو کارگر در کارخانه کیان‌تایر کشته شدند

چکیده: این حادثه ساعت ۲۱ یکشنبه شب زمانی رخ داد که کارگران مشغول تخلیه سوخت از مخزن بودند./ کارگران مجبور به تخلیه تمامی سوخت داخل مخزن شدند که در لحظات اولیه این عملیات، با وقوع انفجار دو کارگر کشته و یک کارگر دیگر مصدوم شد.

کارخانه سرب و روی زنجان تعطیل شد

معاون سیاسی – امنیتی استانداری زنجان از تعطیلی کارخانه شرکت ملی سرب و روی ایران از امروز (23 مرداد‌ماه) خبر داد.

افتتاح «پارس حیات» با حضور رییس‌جمهور

کارخانه پارس حیات که از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی در ایران است، با حضور رییس‌جمهور در استان زنجان افتتاح شد.

افتتاح بزرگترین کارخانه کک سازی خاورمیانه در اصفهان

لحظاتی پیش بزرگ‌ترین کارخانه کک سازی خاورمیانه در ذوب آهن اصفهان با حضور رئیس جمهور افتتاح و دو نیروگاه برق با ظرفیت ۱۱۰مگاواتی نیز بهره‌برداری شد.

تولید بیش از ۲۰ نوع پهپاد در کشور

معاون وزیر دفاع از راه‌اندازی کارخانه‌های تولید پهپاد توسط ایران در کشورهای مختلف خبر داد.

کارخانه‌ای با ۸۵ درصد نیروی معلول

حسینی برخورد مردم با کارخانه ای را که معلولین آن را اداره می کنند این گونه ارزیابی می کند: در واقع تا سال 85 ما فکر می‌کردیم که اگر مردم بفهمند محصول بهداشتی در کارخانه‌ای تولید می‌شود که معلولین کارهای آن را انجام می‌دهند فروش بسیار پایین خواهد آمد اما بعد از اینکه به مردم اطلاع‌رسانی شد کاملا عملی مغایر با این حرف ثابت شد و فروش بعد از این اطلاع‌رسانی به مراتب بیشتر هم شد