نماینده‌ای که چهار ماه است مجلس نمی‌آید!

هیچ یک از نمایندگان قبل از گرفتن مرخصى نمی‌‏توانند غیبت کنند، مگر با عذر موجه از قبیل بیمارى یا حوادث غیرمترقبه‌.

افزایش ۱۸ درصدی حقوق کارمندان

سخنگوی دولت امروز در نشستی خبری به تشریح جزئیات لایحه بودجه پرداخت و از پیش‌بینی افزایش ۱۸ درصدی حقوق کارکنان دولت در سال آینده خبر داد و گفت: در سال آینده نرخ تورم به ۲۵ درصد کاهش خواهد یافت.

تعطیلی مدارس/ کاهش ساعات کاری ادارات

مدارس ابتدایی استان تهران فردا و پس‌فردا تعطیل است و همچنین ساعت کاری ادارات دولتی نیز کاهش یافت.

عیدی امسال کارمندان دولت، ۴۰۲۵۰۰ تومان

بر اساس ضوابط مالی بودجه ۹۳ که معاون برنامه ریزی ابلاغ کرد، دستگاه‌های دولتی باید مبلغ پاداش پایان سال (عیدی) را در بودجه ۹۳ معادل بودجه سال ۹۲ منظور کنند و مبلغ قطعی پاداش پایان سال به تصویب هیات وزیران خواهد رسید.

سیا کارمندانش را به سر کار بازگرداند

سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) از هزاران تن از کارمندان به مرخصی رفته خود خواست تا امروز (چهارشنبه) به سر کار بازگردند.

کارمندان دفتر تحریم ایران به مرخصی رفتند

سخنگوی کاخ سفید از تعطیلی دفتر مسئول اجرای تحریم‌های ایران در وزارت خزانه‌داری آمریکا خبر داد و گفت تقریباً همه کارمندان این دفتر به‌دلیل بحران مالی دولت به مرخصی اجباری فرستاده شده‌اند.

زنی که دولت آمریکا را تعطیل کرد

مدیر سازمان مدیریت و بودجه آمریکا زنی است که طی ۱۷ سال اخیر توانست دستور تعطیلی جنجال‌برانگیز دولت آمریکا را صادر کند.

کارکنان دولت دوباره 8 ساعت کار می‌کنند

بعد از اینکه دولت دهم در سال 89 ساعت کاری کارکنان را یک ساعت و نیم کاهش داد و با وجود اظهارات متفاوت مبنی بر بازگشت به ساعت کاری قبلی تغییری ایجاد نشد این بار دولت یازدهم در مصوبه ای ساعت کاری کارکنان را به روال سابق 8 تا 16 بازگرداند.

بد حجابی کارکنان دولت «جرم» است؟

بدحجابی در بین کارکنان دستگاه های دولتی تا حدی پیش رفته است که مرجع عظام تقلید از دولت یازدهم می خواهد تا مسئله حجاب را از خود دستگاه های دولتی آغاز کند، طبق قانون مجازات اسلامی، بدحجابی جرم است و حبس ۱۰ روز تا ۲ ماه را باید در پی داشته باشد.

خبر خوش برای کارمندان دولت

ابلاغیه جدید درباره مرخصی بدون حقوق

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.