مستند «موج بیداری» آماده پخش از سیما شد

مستند «موج بیداری» با موضوع حمله صهیونیستی به ناو کمکی غزه و خانواده شهدای این حادثه، به زودی ازشبکه‌های داخلی و خارجی پخش خواهد شد.

كشتی «كرامت» امروز به غزه می‌رسد

يكي از سازمان‌دهندگان كشتي فرانسوي “كرامت ” كاروان آزادي‌2 اعلام كرد كه اين كشتي همچنان به راه خود به سمت نوار غزه ادامه مي‌دهد و امروز (دوشنبه) به بندر غزه خواهد رسيد.

تبانی یونان و اسرائیل بر ضد کاروان آزادی ۲

دولت یونان در پیشنهادی به فعالان کاروان آزادی و رژیم صهیونیستی، پیشنهاد کرده‌ است که دیپلمات‌های یونانی به جای فعالان کاروان آزادی، محموله کمک‌های بشردوستانه را به نوار غزه برسانند. رژیم صهیونیستی از این پیشنهاد استقبال کرده اما فعالان کاروان دوم آزادی که اکنون در یونان گرفتارند، هنوز پاسخی به آن نداده‌اند.

سرنوشت نامعلوم کاروان دریایی آزادی ۲

جمعه گذشته آب‌های آتن شاهد اتفاقات مختلفی بودند‌، از ممنوعیت ترک کشتی‌های کاروان آزادی از بندر تا تظاهرات فعالین امریکایی و فرانسوی در برابر سفارت امریکا در اعتراض به کارشکنی‌های این کشور، فرانسه ، یونان و صد البته اسراییل که در لحظاتی کوتاه به زد و خورد نیز کشید.

تركيه از اعزام كشتی مرمره به غزه منصرف شد

بنياد حقوق بشر و همياريهاي انساني تركيه ( IHH ) اعلام كرد برنامه سفر كشتي مرمره به غزه لغو شد. رژيم صهيونيستي تهديد كرده بود، در صورت سفر اين كشتي به غزه، برخورد لازم را خواهد كرد.

«کاروان آزادی» به روایت اردنی ها

كميته شريان زندگي اردن به تازگي يك فيلم مستند تحت عنوان «كاروان آزادي به روايت اردن» ساخته كه پيرامون مشاركت گروه اردني در اين كاروان است.

دومین کاروان آزادی در راه غزه

فعالان بین‌المللی قصد دارند هم‎زمان با سالگرد حمله مرگ‎بار تل آویو به کشتی ماوی مرمره، کاروان کمک‌رسانی دیگری را به نوار غزه اعزام کنند.

بهتر است با دشمن در زمین خودش بجنگیم

نویسنده وبلاگ «شهرزاد» از ۱۶ تیرماه ۱۳۸۶ نوشتن وبلاگ به زبان انگلیسی را آغاز کرده است و در حال حاضر به فعالیت جدی در شبکه‌های اجتماعی معتقد است. فعالیت چشمگیر این کاربر در پوشش اخبار کاروان آسیایی «آزادی غزه» در شبکه «توییتر» و سایت‌های دیگر مانند «توییت پیک» باعث شد برچسب مرتبط با اخبار او در سایت «توییت پیک» به صفحه اصلی بیاید.

سال 2010 سال شورش و اعتراض

سال 2010 با همه تحولات كوچك و بزرگ پايان يافت و جاي خود را به سال 2011 داد. سال گذشته نيز همچون سال هاي پيشين جهان شاهد حوادث گوناگوني بود كه هر كدام معادلات سياسي و اقتصادي آن منطقه را بر هم زد. در اروپا ناآرامي ها و شورش هاي فراواني به وقوع پيوست كه مردم با برپايي تظاهرات به اجراي رياضت اقتصادي دولت ها اعتراض كردند.

یک ساعت مقاومت با چوب جارو!

خداوند به ما شجاعتی داده بود؛ ما نمی ترسیدیم ولی آنها که همه جور اسلحه داشتند خیلی می ترسیدند. خداوند ترس را توی دل آنها ریخته بود. خدا میخواست ما با چشم خود ببینیم که وقتی بخواهیم با آنها مقابله کنیم همه شان فرار می‌کردند. ولی نمی خواستیم به آنها بهانه بدهیم …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.