محاصره کشتی فرانسوی عضو کاروان «آزادی غزه ۲» توسط کشتی‌های اسرائیل

کشتی فرانسوی «دیگنیت الکرامه» عضو کاروان «آزادی غزه ۲» که به نزدیکی نوار غزه رسیده است توسط کشتی‌های نظامی رژیم صهیونیستی محاصره شده است. خبرگزاری فرانسه در یک خبر فوری به جزئیات این حادثه و درگیری‌های احتمالی آن اشاره‌ای نکرد.

یونان ناوگان آزادی 2 را توقيف کرد

يك قايق فرانسوي حامل فعالان هوادار فلسطين كه با گريز از محاصره يونان ، قصد سفر به نوار غزه را داشت، در حالي كه در جزيره كرت يونان براي سوخت‌گيري توقف كرده بود، توقيف شد.

اعتصاب غذای فعالان ناوگان آزادی ۲

فعالان صلح شركت‌كننده در ناوگان آزادي كه با كارشكني‌هاي زيادي براي حركت به سوي غزه روبه‌رو شده‌اند، در مقابل سفارت آمريكا در آتن پايتخت يونان اعتصاب غذا كردند.

تبانی یونان و اسرائیل بر ضد کاروان آزادی ۲

دولت یونان در پیشنهادی به فعالان کاروان آزادی و رژیم صهیونیستی، پیشنهاد کرده‌ است که دیپلمات‌های یونانی به جای فعالان کاروان آزادی، محموله کمک‌های بشردوستانه را به نوار غزه برسانند. رژیم صهیونیستی از این پیشنهاد استقبال کرده اما فعالان کاروان دوم آزادی که اکنون در یونان گرفتارند، هنوز پاسخی به آن نداده‌اند.

اعضای کاروان آزادی: ما مرعوب اسرائیل نخواهیم شد

کمیته تحقیق کاروان آزادی ۲ در تاریخ ۹ و ۱۰ آپریل – 20 و 21 فرودین ماه سال جاری- در آتن جلسه به منظور ادامه آماده سازی کاروان آینده تشکیل دادند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.