عزم واشنگتن برای نفوذ در آسیای مرکزی

سفارت آمریکا در ترکمنستان از برگزاری یک کارگاه آموزشی توسط پزشکان نظامی آمریکایی در عشق‌‏آباد در زمینه آموزش نحوه‌های امداد و نجات برای نظامیان این کشور خبر داد.

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های‌آموزشی جشنواره‌عمار

امسال برای نخستین بار در حاشیه پنجمین جشنواره فیلم عمار، کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف حوزه سینما و مستند برگزار می شود.

برگزاري كارگاه‌ آشنايی با شورای‌نگهبان

پژوهشکده شورای نگهبان در راستای اهداف آموزشی و پژوهشی خود و همچنین کمک به شناخت هر چه بیشتر نهاد شورای نگهبان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان «کارگاه آموزشی آشنایی با جایگاه و صلاحیت‌های شورای نگهبان» در محل پژوهشکده شورای نگهبان در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه سی ام مهر و یکم آبان خواهد نمود.

نخستین کارگاه جذابیت در رسانه دینی

نخستین کارگاه جذابیت در رسانه دینی توسط مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و با حضور اساتید مطرح این حوزه برگزار می گردد.

ثبت‌نام دوره جدید «خانواده نوپا» با حضور شهاب مرادی

ثبت نام پنجمین دوره از کارگاه های خانواده نوپا که به ابتکار حجت‌الاسلام شهاب مرادی برگزار می‌شود، از ابتدای روز یکشنبه ۲۸ مهر آغاز و به مدت چهار روز تا عید سعید غدیر ادامه خواهد داشت.

ماهنامه «راه» کارگاه روزنامه‌نگاری برگزار می‌کند + فرم ثبت‌نام

دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری کارگاه روزنامه نگاری به صورت حضوری و اینترنتی کرده است. متقاضیان بایست حداقل سه اثر قابل ارائه خود را به انضمام فرم ثبت نام ایمیل نمایید. بعد از بررسی سوابق ثبت نام کنندگان افراد برگزیده برای دوره دعوت خواهند شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.