وعده های پوشالی_دستان خالی

وعده های مسئولان راه بجایی نبرد ، کارگران مظلوم سد چم شیر ۱۲ ماه است که حقوق دریافت نکرده اند…

جزئیات نامه‌نگاری کارگران با لاریجانی

جنجال بر سر ابلاغیه تاریخی وزارت کار درباره ممنوعیت انعقاد قراردادهای کاری زیریکسال در مشاغل با ماهیت دائم همچنان ادامه دارد و کارگران برای پیگیری این موضوع به رئیس مجلس و کمیسیون اجتماعی نامه نوشتند.

کاهش قدرت خرید ادامه دارد

کارگران می گویند سیاست‌های کنترل تورم دولت خیلی روی اقلام مصرفی آنها تاثیرگذار نبوده و روند افت قدرت خریدشان همچنان ادامه دارد به نحوی که هزینه هر خانوار ۴ نفره در ماه ۳.۲ میلیون تومان شده است.

جزئیات طرح جدید پرداخت حقوق کارگران

نمایندگان کارگران نامه‌ای به معاون روابط کار وزارت کار نوشته و از وی خواسته اند مقدمات برگزاری یک نشست سه جانبه با دستور کار ویژه قانونی شدن واریز تمامی حقوق ها به حساب‌های بانکی را فراهم کند.

اقتصاد مقاومتی، نسخه شفابخش اقتصاد ایران

دبیرکل کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور وابستگی اقتصاد و بودجه کشور به درآمدهای نفتی را از کاستی‌های جدی اقتصاد ایران برشمرد و گفت: با تشدید تحریم‌ها این نقیصه بیشتر خودنمایی کرد و موجب افزایش قیمتها و تورم شد بنابراین در صورت رسیدن به یک توافق ایده‌آل هم وضعیت بخشهای مختلف اقتصادی تابع یکسری شرایط خواهد بود.

هزینه معیشت در بهار۹۴ چقدر است؟

نمایندگان کارگران می‌گویند افزایش قیمت کالاها در فروردین ماه باعث می‌شود تا قدرت خرید متوسط دریافتی ۱.۲ میلیون تومانی آنها در سال ۹۴ تضعیف شود.

فیلم: افزایش حقوق متناسب با تورم است!؟

دوباره آخر سال شد و قصه افزایش حقوق، آن هم متناسب با نرخ تورم سالانه غصه حقوق بگیران شده؛ غصه‌ای که روز به روز با نزدیک شدن به زمان اعلام افزایش میزان حقوق کارگران بیشتر و بیشتر می‌شود.

جزئیات ۸ آمار جدید از بازار کار

در حالی هزینه جدید معیشت در شهرها ۲۱.۸ میلیون تومان اعلام شده که حداقل مزد امسال کارگران تنها ۷.۳میلیون و متوسط دریافتی ۱۲میلیون تومان است، برهمین اساس کارگران ۹.۸تا ۱۴.۵میلیون تومان کسری خواهند داشت.

کارگران بیشترین آسیب را از رکود متحمل شدند

معاون اول رییس جمهور کارگران را از زحمت کش‌ترین اقشار جامعه برشمرد و گفت: طبقات ضعیف جامعه و بخصوص کارگران بیشترین آسیب را در دوران رکود اقتصادی متحمل شدند.

حمله نیروهای عربستان به تحصن کارگران

نیروهای امنیتی عربستان صبح روز یکشنبه اجتماع صدها تن از کارگران آسیایی که در اعتراض به عدم دریافت حقوق خود در استان دوادمی واقع در غرب ریاض پایتخت تحصن کرده بودند، برهم زدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.