ترویج اسلام با هنر و سینما

رهبرمعظم انقلاب: «ما اسلام را در دنیا نرخ شاه عباسی کردیم، حالا باید خجالت بکشیم که بگوئیم سینماى اسلامى میخواهیم؟ ما باید کارگردان و بازیگر مسلمان درست کنیم»

چرخ سینما با کدام کارگردان‌ها می‌چرخد؟

طی یک سال همواره تمام سینماگران تلاش می‌کنند تا بر اساس دیدگاه خود و آنچه که از سینما می‌خواهند فیلم‌های‌شان را بسازند و هر کدام از همان ابتدا سعی می‌کنند به نحوی برای رسانه‌ای کردن اثرشان کاری را در پیش می‌گیرند اما در هر صورت چرخ سینما به همت این کارگردان‌ها می‌چرخد.

آلمادوآر سیاسی شد

پدرو آلمادوار کارگردان مشهور اسپانیایی در کنار دیگر رهبران فرهنگی اسپانیا خواستار ائتلاف برای تغييری راديكال در دولت ملی هستند.

عکس: مداحان اهل‌بیت در خانه آقای کارگردان

جمعی از پیرغلامان خانه مداحان و اصحاب رسانه با حضور در منزل کارگردان سریال یوسف پیامبر، حاج فرج الله سلحشور از زحمات او تقدیر کردند.

سریال‌سازان هنوز بلاتکلیفند

اصغر توسلی در عین انتقاد به وضعیت نامشخص بخش‌های گوناگون صداوسیما و بلاتکلیفی سریال‌سازان، از محافظه‌کاری مدیران قبلی گفت و اعلام کرد با حضور مدیران جدید به بهبود شرایط رسانه ملی خوشبین است.

سخنان صریح افخمی درباره‌ سینما و «روباه»

بهروز افخمی درباره شکست فیلمش در اکران نوروز گفت: فکر می‌کردم «روباه» فیلم پرفروشی شودریال نمی‌دانم چرا کسی نمی‌رود این فیلم را ببیند!

آخرین اخبار از سریال جدید سیروس مقدم

عوامل مجموعه تلویزیونی «پایتخت 4» که تصویربرداری را در چین آغاز کرده بودند، به ایران برگشتند.

اکران و نقد «طعم شیرین خیال»

فیلم «طعم شیرین خیال» به کارگردانی کمال تبریزی درسیصدو پنجاه و هفتمین نشست باشگاه فیلم تهران یکشنبه 23 فروردین ساعت 18 با حضور عوامل فیلم درفرهنگ سرای ارسباران اکران و نقد می‌شود.

«چ» و «سربه‌مهر» نوروز در تلویزیون

شبکه یک سیما فیلم‌های سینمایی مختلف و متنوعی از سینمای ایران و دنیا برای پخش در نوروز در نظر گرفته است.

کاریکاتوری از آقازاده هرزه در «عصر یخبندان»

آقازده‌ی فیلم اتودی است از یک شخصیت؛ یک آقازاده هرزه کاریکاتوری که هیچ یکی از رفتارهایش نشان نمی‌دهد که طرف آقازاده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.