نگاهی به تیپولوژی نوکارگزاران

جلوه دیگر تیپیکال نوکارگزارانی‌ها در مواضع و گفتار شماری آشکار می‌شود که به صورت پیاپی بر قانونگرایی تاکید دارند اما تنها حاضر به پایبندی به تفاسیر به رأی خود هستند و قانون را به شکل ظرفی برای محافظت از منافع گروهی و تشکیلاتی خود می‌بینند. این عده از امکان نقد و آزادی بیان در بازنمایی ضعف‌ها و کاستی‌های دولت سخن می‌گویند اما در عمل هیچ گونه انتقادی را برنمی‌تابند.

تلاش کارگزاران برای به میدان آوردن «ناطق»

کارگزارانی‌ها در کنار اینکه تمام تلاش خود را برای کنار زدن چهره هایی همچون «خرازی و عارف» به کار گرفته اند؛ مدت هاست که سعی خود را برای به میدان آوردن رفیق و یار این روزهای هاشمی یعنی «ناطق نوری» به کار بسته‌اند.

کارگزاران و ضیافت‌های دولتی

“همدلی و همزبانی” شاه بیت سخنان دولت و جریان‌های سیاسی بود، اما سخنان دبیرکل حزب کارگزاران این دیدار مهم و پراهمیت که به تدبیر رئیس جمهور فراهم آمده بود را تحت الشعاع خود قرار داد.

پیام‌های مهدوی به زن مسلمان

از آن جا که زنان و بانوان یکی از ارکان مهم و اساسی جامعه‌اند، لذا می‌توانند در تحقق جامعه مهدوی در عصر غیبت سهم بسزایی داشته باشند.

داده‌نما: ۶ وظیفه مسئولان جمهوری اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری با اشاره به حساسیت شرایط کنونی جهان و اثرگذاری جمهوری اسلامی در معادلات منطقه و جهان وظایفی را برای مسئولین و ملت ایران تبیین فرمودند.

رهبر انقلاب: با هر عامل ضدوحدت مقابله كنید

مسلمانان با هر عامل ضدوحدت مقابله كنند، این یك تكلیف بزرگ برای ماست.هم شیعه باید این را قبول كند، هم سنی.