پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

شکاف بی‌سابقه بین اسراییل و آمریکا

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه توافق هسته‌ای مرهون مقاومت مردم، رهبری‌های رهبری، درایت دولت و بکاربردن شیوه‌های دیپلماتیک بود گفت: این موضوع گام ملی است که نباید در تاروپود مسائل سیاسی قرار گیرد.

نسبت مجلس وشورای امنیت را نمی دانم

عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: به طور روشن نسبت میان مجلس و شورای عالی امنیت ملی در بررسی برنامه جامع اقدام مشترک را نمی‌دانم و از رئیس مجلس هم که سئوال کردم، گفت که هنوز این مسئله شفاف و روشن نیست.

باهنر پست نایب رئیسی را از دست می‌دهد؟

تغييرات در تركيب هيات رييسه مجلس حتمي است؛ اين نظر اكثر نمايندگاني است كه حالا منتظرند تا ببينند روز پنجم خرداد صاحبان كدام يك از كرسي‌هاي ١٢ گانه هيات رييسه مجلس تغيير مي‌كنند. دو فراكسيون اصلي مجلس هنوز جلسات رسمي خود را براي شناسايي نامزدهاي‌شان در اين انتخابات تشكيل نداده‌اند. اما نامزدهاي حضور در تركيب هيات رييسه منتظر آن جلسات نيستند و از همين حالا رايزني‌هاي اوليه را كليد زده‌اند.

حزب علی لاریجانی صاحب اساسنامه شد

نماينده مردم اسدآباد درباره حضور اصلاح طلبان در حزب رهروان ولايت ،گفت:حزب آقاي لاريجاني طيف گسترده اي را در بر مي گيرد و همين الان هم نيروهاي خوب اصلاح طلبي مثل آقايان تاجگردون،هروي وسبحاني فر در مجموعه رهروان ولايت حضور دارند.

توهین هیئت اروپایی «کوچک و بی مورد» بود؟

علیرغم شعارهای وزارت خارجه هیئت پارلمانی اروپا بدون هیچ پاسخ شایسته‌ای ایران را ترک کرد و برخی مسئولین نیز علنا در صدد کم اهمیت انگاشتن اتفاقات روی داده هستند. با این حال، «کوچک و بی‌مورد» خواندن حساسیت‌هایی که سفر هیئت پارلمانی اروپا ایجاد کرده تنها می‌تواند شأن فرافکنی و گریز از پاسخگویی داشته باشد.

ما رییس‌جمهور بدهکار جریان‌های قدرت و ثروت نمی‌خواهیم

قرار دادن شروطی همچون تأیید ۱۰۰ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، ۲۵ نفر از اعضای مجلس خبرگان و نیز سابقه ۸ سال نمایندگی یا وزارت یا معاونت رئیس جمهور باعث میشود عملا حکومت در اختیار عده‌ی خاصی از افراد قرار گیرد و این مخالف جمهوریت نظام و مردم‌سالاری دینی است. همچنین تایید ۲۰۰ نفر از مدیران حکومتی برای احراز مدیر و مدبر بودن نامزدها ، زد و بندهای خاص سیاسی و همچنین شیوع رانت خواری دولتی را در سطحی غیر قابل کنترل باعث می گردد.

گزارش پارلمان اروپا عليه جمهوري اسلامي فاقد اعتبار حقوقي است

كاظم جلالي رابط پارلماني جمهوري اسلامي ايران با پارلمان اروپا با حضور در جمع خبرنگاران به تهيه‌ گزارشي در پارلمان اروپا عليه جمهوري اسلامي ايران اشاره كرد و اظهار داشت: اين گزارش ازطرف آقاي “بلدر ” رئيس گروه روابط پارلماني پارلمان اروپا با اسرائيل تهيه شده و از نظر ما هيچ‌گونه ارزش و اعتبار حقوقي […]

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.