فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند

امام‌ جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه‌گران برای انتخابات مجلس و خبرگان برنامه دارند، گفت:‌ نفوذ برخی فتنه‌گران در مجاری اجرایی کشور هشداری جدی است.

«حقوق بشر» فریب غرب برای غارت دنیاست

امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله حقوق بشر مسئله‌ای است که غربی‌ها به عنوان فریبی برای غارت دنیا مطرح کردند.

منتظر خروجی نشست مشترک دولت و مجلس هستیم

خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به جلسه مشترک دولت و مجلس گفت: توصیه رهبر معظم انقلاب تفاهم و تبادل اطلاعات برای حل مشکلات است و ما منتظر خروجی‌های این نشست‌ها هستیم.

صدیقی: بانوان در محیط خودشان رشد کنند

امام جمعه موقت شهر تهران با بیان اینکه اسلام بین زن و مرد در تکامل هیچ فرقی نمی‌بیند، گفت: هر کس به همت خودش می‌تواند پرواز کند، اما در جدول زندگی بنا این است که بانوان در محیط خودشان رشد کنند.

صدیقی:‌فتنه‌گران‌در‌حال‌سنگرچینی‌در‌دانشگاه‌ها

امام جمعه موقت تهران در جمع خبرنگاران: حاضران در فتنه ۷۸ و ۸۸ امروز در دانشگاه‌ها سنگر گرفته‌اند و اگر از دستشان بر آید مملکت را به شورش می‌کشند.متاسفیم که در این دولت به فتنه‌گر‌ها در جاهای حساس پست داده می‌شود.

روحانی به کدام ائمه جمعه اقتدا کرده است؟

بر اساس این گزارش،‌ دکتر حسن روحانی در 25 آبان 1392 و 16 خرداد 1393 در نماز جمعه تهران حاضر شده است.

به بهانه انتخابات نباید یکدیگر را تخریب کنیم

حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در همایش جبهه حامیان مردمی قالیباف که با عنوان «جهاد ادامه دارد» حضور یافته بود، با بیان این‌که حضور من انتخاباتی نیست و قصد حمایت یا مقابله با کسی را ندارم، اظهار کرد: من به عنوان جلسه‌ای که در جهت استمرار جهاد تشکیل شده آمده‌ام.

قطر، عربستان و ترکیه عضو حزب شیطان اند

امام جمعه موقت تهران با ذکر این نکته که کسانی که علم خود را بر پایه ایمان استوار کردند از سوی خدا درجه گرفته‌اند، گفت: علامه البوطی یکی از آنهاست که در سنگر جهاد فرهنگی، فرمانده جبهه توحید بود.

غفلت موجب جهنمی شدن انسان می‌شود

حجت الاسلام کاظم صدیقی در همایش سالانه سخنرانان برجسته کشوری بیان داشت: گاهی انسان در اثر غفلت مسائل مهم و ارزشمند را فراموش می‌کند که باید دانست غفلت موجب جهنمی شدن انسان و نسیان نیز موجب فسق می‌شود که باید سعی کرد همواره یاد و نام خدا را در زندگی زنده نگه داشت.

طلبه‌ها پاسخ دهند: چرا طلبه شدم؟

این پرسش که می‌تواند پاسخ یک صفحه‌ای تا 15 صفحه‌ای داشته باشد بیانگر انگیزه‌ها، کارکردهای حوزه و طلبگی است و در واقع پاسخ‌های چند لایه‌ای را می‌توان از زبان خود طلاب در خصوص اینکه چرا طلبه شده‌اند، دریافت کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.