واردات موبایل و تبلت تنها با گارانتی معتبر

مدیر کل مبارزه با کالاهای هدف ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: واردکنندگان موبایل و تبلت باید خدمات پس از فروش خود را در مرکز اصناف ثبت کرده تا مجاز به واردات باشند.

مسکو: مرعوب تهدید آمریکا نمی‌شویم

ما بر این باوریم که هرگونه تحریم یک جانبه امریکا، صرفنظر از اینکه چه کشوری را هدف قرار دهد، قانونی نیست و ما چنین موضعی را رد می‌کنیم.

مذاکرات جدی ایران و روسیه برای تهاتر نفت

هم‌اکنون دوکشور در حوزه‌های مختلف مشغول مذاکره هستند که درصورت توافق نهایی جزئیات آن اعلام خواهد شد.

قاچاق سالانه ۲۰ میلیارد دلار سوخت و کالا

یک چهارم کالاهای عرضه شده در بازار به صورت قاچاق وارد کشور می شود که بدون استاندارد، گارانتی و تقلبی و یا دارای نقص فنی است.

آزاد شدن واردات کالاهای اولویت10 تکذیب شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت صدور دستور لغو ممنوعیت ثبت سفارش کالاهای اولویت 10 را تکذیب کرد.

دو شرط آزاد‌سازی کالاهای اولویت دهم

مشاور وزیر صنعت در توسعه بازرگانی خارجی با تاکید بر اینکه وزیر صنعت مخالف هر گونه محدودیت در فضای تجاری کشور است، دو شرط آزاد‌سازی کالاهای اولویت دهم را تشریح کرد.

جزئیات دو سبد کالایی دولت

رئیس اداره بودجه امور تولید و بازرگانی معاون برنامه ریزی از نهایی نشدن رقم دقیق جامعه هدف دریافت سبد کالایی خبر داد و گفت: افراد تحت پوشش کمیته امداد و مددجویان این سبد را رایگان دریافت می‌کنند ولی هنوز در مورد کارمندان تصمیم گیری نشد.

ارائه ۲ سبد کالایی در بهمن و اسفند

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از تصویب بودجه ۹۳ در دولت تا دو روز آینده به همراه فاز دوم هدفمندی و با یکسان سازی دلار، ارائه دو سبد کالایی در بهمن و اسفند و آزادسازی بیش از ۸ میلیارد دلار با توافق ژنو خبر داد.

انبارها پر از کالا است،خیال مذاکره‌کنندگان راحت

مدیر عامل شرکت بازرگانی از قطعی شدن واردات 3.6 میلیون تن گندم خبر داد و گفت: انبارهای کشور مملو از ۱۲ قلم کالای اساسی است و از این جهت به تیم مذاکره کننده ایران می‌گویم با خیال راحت مذاکره کنند.

گزارش بانک مرکزی از گرانی و ارزانی کالاها

در هفته منتهی به ۱۷ آبان کالاهای گروه لبنیات یک درصد، تخم مرغ ۰.۷ درصد، برنج ۰.۲ درصد، حبوب ۰.۳ درصد، میوه‌های تازه ۳.۶ درصد، گوشت مرغ ۳.۹ درصد و چای ۰.۲ درصد نسبت به هفته مشابه ماه قبل ارزانی را تجربه کرده‌اند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.