جولان اجناس خارجی در یک فروشگاه زنجیره‌ای

چرا یک فروشگاه زنجیره ای وابسته به یک نهاد عمومی اقدام به خرید کلی و انبوه اجناس خارجی با بهانه ایجاد تنوع، جذب مشتری و بالا بردن سود خود با هزینه بیکاری کارگران و تعطیلی کارخانجات تولیدی میکند!؟

با تعصب تمام کالای ایرانی بخرید

حضرت آیت الله خامنه ای بارها با تاکید بر اینکه لازمه رسیدن به آرمان اقتصاد مقاومتی، خود اتکایی است، ترجیح تام مصرف کالای داخلی موجود در برابر تولیدات خارجی را مورد اشاره قرار داده اند.

دستور رئیس‌جمهور درباره قیمت‌گذاری کالاها

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور در پی‌نوشت نامه‌ای با موضوع وظایف شورای رقابت به هیات دولت دستور داد، «ابلاغ دستورالعمل قیمت گذاری کالا‌ها بعهده شورای رقابت است و همه باید آنرا رعایت نمایند.»

ذخایر کالاهای اساسی تا ۹۲ تکمیل است

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت گفت: ذخایر کالاهای اساسی تا پایان شهریور ۹۲ تکمیل است.

لغو مصوبه ممنوعیت واردات لوازم خانگی مغایر با منافع ملی است

رئیس هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی کشور گفت: لغو مصوبه ممنوعیت واردات لوازم خانگی مغایر با منافع ملی و باعث به خطر افتادن تولید و اشتغال در این بخش می‌شود.

تعداد کالاهای «صادرات ممنوع» کاهش یافت

معاون کل سازمان توسعه تجارت با تایید حذف تخم‌مرغ نطفه‌دار از فهرست کالاهای ممنوعه صادراتی درباره تجدید‌نظر در این فهرست توضیح داد.

ممنوعیت افزايش قيمت كالا و خدمات در سال ۹۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) به یک فوریت طرحی رای دادند که در صورت تصویب نهایی آن، اجرای فاز دوم قانون هدفمندی یارانه‌ها متوقف خواهد شد.

برنامه جدید ایران برای مقابله با تحریم نفت

معاون وزیر نفت با تشریح دستورات جدید وزیر نفت برای مقابله با دور جدید تحریم‌های نفتی از تولید بومی و ملی لیسانس ۱۹ قلم کالای پرمصرف در صنعت نفت و گاز کشور خبر داد و گفت: به‌زودی تولید بومی ۵۲ کاتالیست وارداتی پتروشیمی آغاز می‌شود.

تبلیغ کالای خارجی مشابه داخلی ممنوع شد

دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی، تبلیغ کالا و خدمات خارجی که مشابه داخلی دارد ممنوع است و تبلیغات کالا و خدمات داخلی که نام خارجی دارد نیز ممنوع است.

مصرف کالای داخلی: جهاد اقتصادی مردم

البته در این بین حمایت مسئولین از تولیدکننده های داخلی، جلوگیری از واردات بی رویه محصولات مشابه و همچنین از طرفی فرهنگ سازی در بین جامعه از طریق رسانه ها به خصوص صدا و سیما نیز در تامین این هدف تاثیر به سزایی خواهد داشت.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.