تظاهرات در کالیفرنیا در اعتراض به قتل زندانی

جمعی از فعالان روز جمعه مقابل زندانی در کالیفرنیا که مقامات آن هفته گذشته یک زندانی مبتلا به اختلالات ذهنی را بعد از ضرب و شتم کشته بودند تظاهرات کردند.

بیمه‌های تکمیلی شرکت‌های بیمه را به کما می‌برد؟

در گام سوم طرح تحول نظام سلامت، طرح اصلاح و تغییر ارزش نسبی خدمات درمانی و پزشکی در دستور قرار گرفت و عملا با تغییر کتاب کالیفرنیا، نرخ هزینه‌های پزشکی با تغییر مواجه شد و با طرح جدید، هزینه‌های پزشکی تا ۲.۵ برابر افزایش یافت.

سخنرانی نتانیاهو در کنگره «نامناسب» است

رئیس پیشین کمیته اطلاعات سنا در مصاحبه‌ای با روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» تصریح کرد که سخنرانی برنامه‌ریزی شده نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا «نامناسب» است و تصویب تحریم‌های جدید علیه ایران را خطرناک دانست.

تناقضات شهروندی فرانسه حضور مسلمانان را بر نمی‎تابد

«مایانثی فرناندو» استاد رشته انسان شناسی در دانشگاه کالیفرنیا، سنتا کروز است و اخیرا کتابی با عنوان «جمهوری بی سامان: اسلام، سکولاریسم و آینده فرانسه» به رشته تحریر درآورده است. او در یادداشتی که وبسایت «کانورسیشن» منتشر کرده است به ریشه های حقوقی و اجتماعی تبعیض علیه مسلمانان در فرانسه پرداخته است.

وقف فقط به مسلمانان اختصاص ندارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت رفع برخی از شبهات در خصوص تولیت موقوفات و خرج‌کردن عواید آن توسط سازمان اوقاف و امور خیریه کشور تاکید کرد و گفت: موضوع وقف فقط به مسلمانان اختصاص ندارد.

چقدر می توان روی اوباما حساب کرد؟

سوالی که در ذهن رهبران آسیایی در طول نشست «همکاری اقتصادی آسیا-پاسفیک» در چین، «نشست آسیا شرقی» در برمه و گردهمایی گروه 20 در استرالیا، مطرح است، این که: چقدر اوباما آسیب دیده و چقدر ضعیف شده است؟

سرمایه‌گذاری گوگل برای واقعیت‌مجازی

گوگل مبلغ ۵۴۲ میلیون دلار روی شرکتی در کالیفرنیا سرمایه‌گذاری کرده که در زمینه خلق نوع جدیدی از واقعیت مجازی فعالیت می‌کند.

ممنوعیت استفاده از پلاستیک در کالیفرنیا

با هدف حفاظت از محیط زیست، استفاده از کیسه‌های پلاستیکی یکبار مصرف در ایالت کالیفرنیا در غرب آمریکا به‌ کلی ممنوع شده است.

دختر محجبه‌ای در قامت یک خون‌آشام + عکس

با نمایش فیلمی از آنا لیلی امیرپور داستانی حیله‌گرانه و خون آشامی در دنیا خیالی ایران در جشنواره ساندنس به نمایش درآمد.

شهرهای آمریکا قربانی نجات این کشور از ورشکستگی شدند

نظریه‌پرداز و تحلیلگر مسائل سیاست خارجی آمریکا، ورشکستگی چند شهر ایالت کالیفرنیا در ماه گذشته را سازوکاری می‌داند که به قصد جلوگیری از ورشکستگی کل آمریکا اتخاذ شده‌اند.