افشاگری تکان دهنده یک نماینده مجلس از پشت پرده خیانت کاسبان FATF

برخی مقامات ایرانی مذاکره کننده با FATF دنبال استخدام در سازمان ملل و اقامت کانادا بوده و با سربرگ مرکز مبارزه با پولشویی دنبال سفر تفریحی خانوادگی در خارج بودند
طبق قانون مسئول مبارزه پولشویی با دولت است. آقای ظریف اگر سندی وجود داشت آن را به همکاران خود در دولت می دادید!

آیا موج آزادسازی مواد مخدر در جهان به ایران نیز خواهد رسید؟

موج جهانی آزادسازی مواد مخدر در کشورهای لیبرال با همراهی چپ‌های جدید به کانادا رسید. آیا این موج جهانی به ایران نیز خواهد رسید؟

ایران همچنان تهدیدی بزرگ برای صلح و امنیت

وزیر خارجه کانادا امروز سه‌شنبه مدعی شد که بلندپروازی‌های هسته‌ای ایران همچنان تهدیدی بزرگ برای صلح و امنیت است.

دادگاه کانادایی پرونده م ه را به لندن فرستاد

روز سه‌شنبه دادگاه عالی اونتاریو اعلام کرد که شاکی مهدی هاشمی فرزند رئیس‌جمهور اسبق ایران باید این پرونده را در دادگاه‌های انگلیس پی بگیرد.

گروهک تروریستی داعش خوارج زمانه هستند

مجلس عالی اسلامی کانادا، دیروز در فتوایی رسمی تأکید کرد داعش هیچ ارتباطی با اسلام ندارد و عناصر این گروهک تروریستی خوارج زمانه هستند.

رسیدگی قضایی به‎شرط کشف‌حجاب

یک قاضی دادگاهی درکانادا به زن مسلمانی که دریک دادگاه مونترآل حاضر شده بود، گفت: وی به پرونده اش رسیدگی نخواهد کرد مگر آنکه او روسری خود را بر دارد.

اوباما یک مصوبه کنگره جمهوری‌خواه را وتو کرد

رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه برای اولین بار از زمان کنترل کامل کنگره توسط جمهوری‌خواهان، از حق وتوی خود استفاده کرد و ساخت خط لوله انتقال نفت از کانادا به آمریکا را ناکام گذاشت.

کانادا؛ مقصد جدید گردشگری خودکشی!

با حکم دیوان عالی کانادا، این کشور به مقصد جدید «گردشگری خودکشی» تبدیل می شود.

پیمان پولی دوجانبه به تعادل‎تجاری نیاز دارد؟

در حالی که قائم مقام بانک مرکزی عنوان کرد، بانک مرکزی به پیمانهای پولی دوجانبه اعتقاد دارد، اما اجرای آن نیازمند بهبود تراز تجاری (تعادل تجاری) است،اما چین دومین اقتصاد جهان با ۳۱ کشور این پیمان را اجرا کرده است که هیچ یک از ان کشورها تعادل تجاری ندارند.

آغاز پروژه جدید برای براندازی درایران

یک مقام دولت کانادا با اشاره به قرار گرفتن ایران در نقطه کانونی این پروژه و امکاناتی که پروژه های آینده می تواند در فضای مجازی در اختیار کاربران قرار دهد، از این امکانات به عنوان ابزاری برای به چالش کشیدن استفاده میشود.