مهمانپرست برنامه‌های خود را اعلام کرد

کاندیدای انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری برنامه‌های دولت احتمالی خود را با عنوان « برنامه‌ای برای مدیریت کلان اجرایی کشور» ارائه کرد.

مهمترین کار فرهنگی از نظر کاندیداها

تا برگزاری یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری فرصت چندانی نمانده است و کاندیداها هر کدام شعارها و برنامه‌های خود را مطرح می‌کنند. کاندیداها مهمترین کار فرهنگی روی زمین مانده را چه موردی تلقی می‌کنند؟

۹۰ درصد داوطلبان شوراها تأیید شدند

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: از مجموع ۳۰۰ هزار و ۱۶۵ داوطلب شوراها، حدود ۳ هزار نفر رد صلاحیت و بیش از ۹۰ درصد آنان نیز تأیید شده‌اند.

اعضای ستاد سبحانی مشخص شدند

داوطلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: اعضای ستاد انتخاباتی‌ام مشخص شده است که در زمان لازم اسامی آنها را اعلام می‌کنم.

مهمانپرست: آمده‌ام که تا آخر باشم

کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: احساس کردم که ورودم به صحنه انتخابات می‌تواند به حضور پرشورتر مردم کمک کند و آمده‌ام که انشاء‌الله تا آخر باشم.

ولایتی: شعارم «دولت متمم» است

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: صلاحیت داوطلبان را شورای نگهبان مشخص می‌کند و من درباره کسی اظهارنظر نمی‌کنم.

لنکرانی: بین من و جلیلی تفاوت گفتمان وجود ندارد

کاندیدای جبهه پایداری گفت: بین من و آقای جلیلی تفاوت گفتمان وجود ندارد و منطق حکم می‌کند در شرایطی که تفاوت دیدگاه کلان نیست این گفتمان مشترک با یک پرچم‌دار در صحنه حضور داشته باشد.

ولایتی ثبت‌نام کرد+ زندگی‌نامه

علی‌اکبر ولایتی وزیر اسبق امور خارجه و عضو ائتلاف پیشرفت با حضور در ستاد انتخابات کشور برای انتخابات ریاست ‌جمهوری آینده ثبت‌نام کرد.

علی‌آبادی نیامده، برگشت

محمد علی آبادی هم برای ثبت نام در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری به وزارت کشور آمد اما ثبت نام نکرده بازگشت.

لنکرانی: آیت‌الله مصباح گفتند نظرسنجی‌ها بازیچه است

لنکرانی در پایان با اشاره به برخی نظرسنجی‌ها افزود: آیت‌الله مصباح گفتند حیف است که وقتتان را برای این کارها تلف می‌کنید، بروید و به تکلیف‌تان عمل کنید و این مسائل و نظرسنجی ها بازیچه است، وقتتان را برای این مسائل هدر ندهید.ان شاء الله خداوند این توفیق را به همه ما بدهد که درست به وظیفه‌مان عمل کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.