یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

نگاهی به حجاب بی‌حجاب

نمی‌دانم شما از کسانی هستید که معتقدید در مقابل سیل و طوفان، باز کردن یک چ‌تر فایده ندارد و تاریکی یک صحرا شب را با یک چوب کبریت نمی‌توان درمان کرد یا گمان می‌کنید با گشودن همین چ‌تر‌ها و روشن کردن همین چوب کبریت‌های کوچک است که زنده بودن معنا پیدا می‌کند. اگر مانند ما و دوستانمان از گروم دوم باشید، ممکن است در این صفحات بهانه‌ای برای اهتمام بیشتر به این موضوع بیابید و نقطه‌ای کوچک به خط طولانی تلاش و جدیت خود برای جهاد فرهنگی و آگاهی عالمانه بیافزایید.

آیا در کنار بدحجابی، فقر و بی‌عدالتی نیز جای نگرانی دارد؟

آیا در کنار مشکلاتی همچون بدحجابی و دختربازی و فیلم‌های هالیوودی و شبکه‌های ماهواره‌ای و رابطه محرم و نامحرم و چاپ مطلبی در نشریه دانشجویی و قضا شدن نماز صبح و توهین به روحانیت و… بی‌عدالتی و فقر و فساد اداری و رشوه و پارتی‌بازی و آه مظلوم و سرکوب انتقادهای ساده و دروغ و غیبت و بازی با آبروی مردم و بی‌حرمتی به مؤمنان و… نیز جایی برای نگرانی دارد یا نه؟

کلمه پرقدرت‌ترین پدیده در جهان امروزی است

یونس شکرخواه در مراسم رونمایی از آثار حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری، بیان داشت: قدرت کلمه بسیار بالا است و کلمه پرقدرت‌ترین پدیده در جهان امروزی به شمار می‌رود چرا که یک کلمه می‌تواند دلی را شکسته و یا به دست آورد و مسیر زندگی شخصی را تغییر دهد.

زائری: «حجاب بی حجاب» مخاطب خاص دارد

در طول این سی سال تصویری که از حجاب ارئه شده است پیام غیر مستقیمی بوده است بر علیه حجاب آنجا که زن محجبه و چادری نقش یک انسان بدبخت با منزلت اجتماعی پایین بوده است اینها همه باعث ایجاد یک تفکر منفی از حجاب در سطح جامعه شده است که همه این مباحث در کتاب حجاب و بی حجاب مورد بحث قرار گرفته است.

رونمایی از کتب جدید محمد رضا زائری

سه کتاب جدید حجت الاسلام زائری در فرهنگ سرای ارسباران رونمایی می شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.