برداشتی ناب از آیه یکی یکدانه قرآن کریم

 انتشارات «صهبا» بعد از انتشار کتابهای موفق و پرفروشی مثل «انسان 250 ساله» و «دغدغه‌های فرهنگی» ابتکار دیگری را به کار بست که اینبار هم موفق شد نظر مخاطبان را جلب کند. انتشار کتابچه‌های کوچکی با عنوان «گفتار» که هر کدام متن یک سخنرانی رهبر معظم انقلاب را در خود جای داده‌اند، این نوآوری صهبا بود.

«دغدغه‌های فرهنگی» به چاپ شانزدهم رسید

از نخستین چاپ این اثر بیش از یکسال است که می‌گذرد اما به دلیل استقبال بسیار اقشار مختلف جامعه از کتاب «دغدغه‌های فرهنگی»، این اثر به چاپ شانزدهم رسید.

دغدغه های فرهنگی؛ کتابی که باید حتما خواند

غدغه‌های فرهنگی که از بیانات رهبر معظم انقلاب جمع‌آوری شده است، یک کتاب تخصصی برای افرادی است که یا به طور مستقیم فعالیت فرهنگی انجام می‌دهند، یا در هر شغلی که دارند همیشه دغدغه‌هایی فرهنگی نیز همراه‌شان است.

معرفی کتاب «دغدغه‌های فرهنگی» + لینک بخش‌هایی از کتاب

««دغدغه‌های فرهنگی»، از آن دست کتاب‌هایی‌ست که باید خواندشان. باید زیر برخی خطوطشان خط کشید. باید نشست و در مورد برخی تکه‌هایشان مدت‌ها فکر کرد و تأمل کرد و گفت‌وگو کرد.

انتشار كتاب «دغدغه‌های فرهنگی» رهبر انقلاب اسلامی

كتاب «دغدغه‌هاي فرهنگي» كه در ارديبهشت ماه سال 1390 به چاپ رسيده، شرح مزجي يكي از بيانات محوري حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در سال 1373 است كه با استفاده از ديگر بيانات معظم‌له تكميل شده است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.