مقاومت همواره می‌ارزد

با اینکه بیش از ۳۰ سال از عمر انقلاب می‌گذرد، اما ما هنوز فیلم خوبی از وقایع آن نداریم. هنوز رمانی که به معنای واقعی کلمه دارای ادبیات جهانی باشد و محتوای لطیف اسلامی را در خود داشته باشد تولید نکرده‌ایم. در واقع انقلاب ما از این جهت بدشانسی آورده است.

«لشگر خوبان» صدر نشین فروش‌ سوره مهر

پرفروش های انتشارات سوره مهر در سه ماه اول سال اعلام شد که لشگر خوبان همچنان صدر نشین فروش است.

آغاز فروش نسخه الکترونیک «لشکر خوبان»

نسخه الکترونیک کتاب «لشکر خوبان» نوشته معصومه سپهری در کتابخانه الکترونیک انتشارات سوره مهر تولید و برای فروش عرضه شده است.

افشاگری نویسنده «لشگر خوبان»

نویسنده کتاب «لشگر خوبان» پس از ۱۳ سال دست به افشاگری از کتاب خود زد.

این یك خاكریز كاملاً فتح‌نشده است

خواندن این كتاب‌ها زمانی مهم‌تر و معنادارتر می‌شود كه بدانیم برخی می‌خواستند از مجاهدان و شهیدان تصویرسازی كنند. این افراد كه بخشی از دشمنان انقلاب و امام راحل بودند یا جزو متحجرین بودند و یا جزو كسانی كه این انقلاب را از همان اول اشتباه می‌دانستند. دسته‌ی سوم این افراد انقلابیون فرسوده بودند كه كم‌كم خسته شدند و به راهی كه می‌رفتند شك كردند.

«لشکر خوبان» روایت خوب و نگارش بسیار ممتازى دارد

رهبر معظم انقلاب فرمودند: هر تک‌تک و قسمت‌قسمت قضایاى دفاع مقدّس برجسته است؛ یعنى واقعاً هرچه انسان بیشتر غور می‌کند، بیشتر دقّت می‌کند، بیشتر اطّلاع پیدا می‌کند، عظمت این پدیده‌ عجیب و حادثه‌ مهمّ هشت‌ساله در چشم انسان بیشتر روشن می‌شود.

انتشار تقریظ آیت‌الله خامنه‌ای‌ بر لشکر خوبان

«این كتاب لشكرخوبان پر است از اعجاب و عظمت ناگفته‌ی رزمندگان غواص و اطلاعات عملیات جنگ. در ایامی كه این كتاب را می‌خواندم بارها و بارها متاثر شدم.»

«لشکر خوبان» رونمایی می‌شود

کتاب «لشکر خوبان» که حاوی خاطرات یکی از رزمندگان واحد اطلاعات و عملیات در دوران دفاع مقدس است، دوشنبه هفته آینده در برنامه‌ای به همت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب رونمایی می‌شود.