اکران مستندهای‌اقتباسی از کتب دفاع‌مقدس

در پانزدهمین نشست فیلمسازان جوان سینمای انقلاب به نمایش و بررسی آثار اقتباسی از کتاب های حوزه دفاع مقدس پرداخته می شود.

پایی که جاماند به انگلیسی ترجمه می‌شود

فهیمه سمسار، دبیر دفتر ترجمه آثار حوزه هنری پیرامون تازه‌ترین آثار ترجمه شده این دفتر اظهار داشت: ترجمه کتاب «دا» نوشته سیده زهرا حسینی به تازگی از سوی پل اسپراکمن پایان یافته‌ است.

«پایی که جا ماند» پرفروش‌ترین کتاب شد

كتاب‌های «پایی كه جاماند»، «نورالدین، پسر ایران»، «دا»، «لشكر خوبان» و «دختر شینا» به ترتیب پنج كتاب پرفروش انتشارت سوره مهر در زمینه دفاع مقدس و انقلاب اسلامی معرفی شدند. این رده‌بندی مربوط به نیمه اول سال ۱۳۹۲ است.

ساختن سریال «پایی که جاماند» آرزویم است

این جور که من شنیده‌ا،م دلخواه خود سید هم این است که مقدم کار کند، ولی به هر حال دیدم مدعیانی دارد که می‌گفتند می‌خواهیم خودمان کار کنیم، خودم را کنار کشیدم، ولی درباره «پایی که جا ماند» واقعا آرزویم این است که روزی بگویند می‌توانی آن را بسازی و به نظرم بهترین سریالی‌ است که می‌توانم دربیاورم. فوق‌العاده است.

ماجرای عذرخواهی نویسنده «پایی که جا ماند» از رهبر انقلاب

نویسنده کتاب «پایی که جا ماند» گفت: در ملاقات کمی بیش از یک دقیقه‌ای با رهبر انقلاب به ایشان گفتم، از شما عذرخواهی می‌کنم که …

فیلم: آرزو انسان را نیازمند می‌سازد

سید ناصر حسینی پور در یک برنامه تلویزیون گوشه‌هایی از کتاب «پایی که جا ماند» را بازخوانی ‌می‌کند.

۳۰ کتابی که رهبر انقلاب توصیه کردند

این پنجاه و دومین کتابی است که آقا درباره‌اش به صورت عمومی حرفی زده‌اند و نوشته‌ای دارند و اگر قرآن و نهج البلاغه و ادعیه و بعضی کتب تاریخی و همچنین کتابهایی که از بابت نکته‌ای معرفی شده‌اند را کنار بگذاریم، ایشان حدود ۳۰ کتاب را توصیه کرده‌اند

«پایی که جا ماند» کتاب جنگ نیست

اصلاً فصول دفاع مقدس این کتاب هنوز نوشته نشده است. این کتاب یک روز من از جنگ را نوشته و خاطرات اسارت بنده است. این کتاب کتاب جنگ نیست. کتاب خاطرات این سوی خاکریز نیست. یک کتاب ۸۰۰ صفحه‌ای از خاطرات این سوی خاکریز من مانده است. آنها هم یادداشت‌های روزانه‌ی من بود که در سنگر اطلاعات، اسیر عراقی‌ها شد. من قبلاً یادداشت روزانه می‌‌نوشتم.

پایی که جا ماند، دلی که شاد شد

حسینی‌پور اکنون با دست‌نوشته رهبر انقلاب بر کتابش، پاداش رنج‌های بی شمار اسارت را گرفته و در خلسه حلاوت شیرین این اتفاق خجسته چنان سرخوش و مسرور است که شنیدن این خبر را شیرین‌ترین خبر عمر خود می‌داند.

پی‌نوشت آقا شیرین‌تر از خبر آزادی از اسارت بود

نویسنده و راوی کتاب پایی که جا ماند، گفت: پی‌نوشت آقا شیرین‌تر از خبر آزادیم از اسارت بود و پس از شنیدن این خبر ساعت‌ها گریستم و سه شبانه‌روز خواب به چشمانم نرفت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.