مطهری‌خوانی، چرا و چگونه؟

نباید تصور کرد که می‌توان برای همیشه به ایشان اکتفا کرد و در یافته‌ها و فراورده‌های فکری ایشان، متوقف و ساکن ماند. خاصیت علم این است که در هیچ نقطه‌ای متوقف نمی‌شود و همواره در حال پیشرفت و گسترش است. جناب علامه را نمی‌توان نقطه‌ی پایان و نهایت علم قلمداد کرد و از حرکت بازایستاد.

سیر مطالعاتی کتاب‌های شهید مطهری +دانلود آثار

حال كه در ابتداي تعطيلات تابستاني دانش‌آموزان و دانشجويان هستيم و فصل رونق مجموعه‌هاي فرهنگي و تربيتي است مي‌توان مطالعه آثار اين شهيد بزرگوار را در برنامه‌هاي فردي و گروهي قرار داد و با توجه به اين سيرهاي مطالعاتي، دل به درياي عميق معارف موجود در اين آثار زد. مخصوصاً كه نسخه PDF تمام كتاب‌هاي شهيد مطهري با كيفيت مناسب و امكانات لازم در دسترس قرار گرفته است.

چرایی و چگونگی مطالعه آثار استاد مطهری

اینکه «چه منبعی را به عنوان مرجع فکری خود قرار دهیم؟» پاسخ اطمینان‌آوری می‌طلبد. تأیید دو شخصیت علمی برجسته روزگار ما یعنی امام خمینی(ره) و علامه طباطبایی(ره) پشتوانه محکمی برای اعتماد به اندیشه و آثار استاد مطهری محسوب می‌گردد.

دغدغه‌هایتان را فراتر از دغدغه‌های فرهنگی کنید

مدیر کل اداره ارشاد اسلامی استان تهران اضافه کرد: اگر مطالعه براساس کارهای نظرسنجی، میدانی، مطالعاتی و تحقیقاتی انجام شود این کار مبنای بر سیاست گذاری فرهنگی در هویت ملی تهران محسوب می‌شود.

«داستان راستان» به زبان صربی منتشر شد

کتاب «داستان راستان» اثر آيت‌الله شهيد مرتضی مطهری در راستاي فعالیت‌های انتشاراتی رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلگراد به زبان صربستاني ترجمه و منتشر شد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.