۲۷ شهید و یکهزار و ۴۰۰ زخمی در انتفاضه سوم

وزارت بهداشت فلسطین در گزارشی اعلام کرد که شمار قربانیان درگیری های اخیر در کرانه باختری و نوارغزه به ۲۷ شهید و یکهزار و ۴۰۰ زخمی افزایش یافته است. این درگیری ها از آغاز ماه جاری میلادی (اکتبر) در اعتراض به هتک حرمت های روزانه رژیم صهیونیستی به مسجدالاقصی در بیت المقدس آغاز و به سرتاسر فلسطین کشیده شد.

شهادت جوان فلسطيني در کرانه باختري

يک جوان فلسطيني که به ضربه گلوله نظاميان ارتش رژيم صهيونيستي زخمي شده بود براثر شدت جراحات به شهادت رسيد.

رزمایش رژیم صهیونیستی در کرانه باختری

ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب با هدف سرکوب انتفاضه فلسطینیان در کرانه باختری رزمایش نظامی گسترده برگزار کرد.

نظامیان اسرائیل شش فلسطینی را ربودند

نیروهای رژیم اسرائیل در عملیات شبانه خود در کرانه اشغال شده باختری شش فلسطینی از جمله اعضای جنبش حماس را ربودند.

مشعل: کرانه‌باختری را آزاد می‌کنیم

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین “حماس” تاکید کرد که جنبش متبوعش به راه جهاد و شهادت تا زمان آزاد سازی کرانه باختری همانند نوار غزه ادامه می‌دهد.

توهین صهیونیست‌ها به حضرت مسیح (ع)

اعضای یک باند صهیونیستی ضمن نوشتن الفاظ توهین‌آمیز به حضرت عیسی (ع) بر روی دیوارهای یک کلیسا در قدس، آن را به آتش کشیدند.

ساکی:واشنگتن مخالف شهرک‌سازی است

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در واکنش به سخنان وزیر جنگ رژیم صهیونیستی اعلام کرد سیاست‌ واشنگتن در مقابل شهرک‌سازی‌ها بعد از پایان دوران ریاست جمهوری باراک اوباما نیز ادامه می‌یابد.

تبدیل کرانه‌باختری به‌جهنم برای صهیونیست

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: در روزی که خیلی دور نیست کرانه باختری به جهنمی برای امنیت صهیونیست ها تبدیل می شود و فرزندان کرانه باختری و نوار غزه به هم دست می دهند.

کرانه باختری قطعا مسلح خواهد شد

ایجاد یک نهضت علمی، منطقی و فراگیر برای ریشه کن کردن جریان تکفیری، روشنگری نسبت به نقش سیاستهای استکباری در احیای این جریان و اهتمام جدی و مطالبه عمومی در خصوص قضیه فلسطین به عنوان مسئله اصلی دنیای اسلام از مهمترین و اولویت دار ترین وظایف علمای جهان اسلام در شرایط کنونی است.

آژیرخطر در شهر صهیونیست‌نشین به‌صدا درآمد

رسانه‌های اسرائیلی از به صدا درآمدن آژیرهای خطر در شهرک صهیونیست‌نشین «کوخاو یاکوف» واقع در کرانه باختری از بیم حضور فردی مهاجم خبر داده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.