نبستن «کراوات» شرط ایران برای نوری مالکی!

«عراق امروز یکی از مستعمرات جمهوری اسلامی شده و مسئولان عراقی دستورات جمهوری اسلامی را اجرا می کنند. مثلا وقتی نوری مالکی به ایران سفر کرده بود، به وی گفته شد که برای دیدار با رهبر ایران باید کراوات خود را در بیاورد و وی برای انجام این دیدار مجبور به پذیرش این شرط شد. خب اگر وی رئیس یک دولت مستقل بود، نه دولتی که تحت فرمان ایران است، چرا باید به این اقدام تن می داد؟!»

آشنا: سریع‌القلم مشاور رئیس‌جمهور نیست

از آنجا که بارها به صورت شفاهی و کتبی به آن سازمان محترم تذکر داده شده است انتصابات ریاست محترم جمهوری صرفا از طریق سایت رسمی دفتر ریاست جمهوری اعلام می شود، اصرار بر خلق مشاور و سپس همراه کردن وی با هیات همراه رییس جمهور در داووس و در نهایت نقد پوشش ایشان را نمی توان اشتباهی عادی تلقی کرد.

عکس: مشاور کراواتی روحانی

مشرق نوشت: “محمود سریع‌القلم” که بر اساس شنیده‌ها سه روز پیش از شروع اجلاس داووس، به سوییس سفر کرده بود، با پوششی غربی در این اجلاس شرکت کرده است … آقای روحانی باید پاسخ دهد مشاوری که هنوز پروتکل‌های ابتدایی دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران در پوشش اسلامی – ایرانی را رعایت نمی‌کند، چگونه می‌تواند حافظ منافع مردم ایران باشد؟

کروات برای این جمع نمادی اسلامی است + عکس

اگر بخواهیم به تاریخچه کروات اشاره کنیم باید بگوئیم که بر اساس تحقیقات دکتر نوربها اصل کروات یک نماد اسلامی بوده که مسلمانان اهل کراوات در مقابل نمادهای صلیبی پارچه هایی را به شکل میم که نماد مسلمان است را دور گردن خود گره می‌زدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.